Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges-e a jővőben hogy...

Lehetséges-e a jővőben hogy teleportáljunk egyik pontbol a másikba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 24. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
nemhiszem.de nem tudni.Az is kérdés hogy lesz-e jövő.Mert ugye van a globális felmelegedés meg a sugárzások az is lehet hogy 1000 év mulva már nem is lesz élet a földön.
2008. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2008. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, és ennek nem csak technikai akadályai vannak, hanem maga az ember. Gondolj bele, egy olyan technológia, mely atomjaidra szed, majd összerak, nemsok módosítást igényel, hogy máslént rakjon össze, egy kis javítás itt, másik ott, és kész a szuperember, amivel le lehet igázni a többi szerencsétlent "selejtet", vagyis egy ilyen gép majdhogynem maga a korlátlan hatalom. Olyan mint az atombomba, akinél a prototipus, azé a világ. És akkor már korlátlan számú másolatot is lehetne csinálni bárkiről, örök fiatalság, meg ilyenek... Szóval ilyen nem való nekünk ilyen hatalom, mert ismerve az emberiséget legelőször háborúra használnánk fel:D
2008. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez jutott eszembe nekem is! Viszont az orvostudományt forradalmasítaná! Nem lenne több műtét, csak egy jó szoftveren múlna az egész!

Csak nehogy valami windowsos dolgot csináljanak! Egyből értelmet nyerne a kékhalál kifejezés!

:)

2008. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
42%
szerintem igen, olyan gyorsan halad a világ.200 éve még pusztitott a betegség, azt se tudtuk, mi tv , mosógép stb..lézer, és csak 200 év telt el, előtte meg rengeteg.Ha ennyi idő alatt ennyit fejlődttünk, én eltudom képzelni, hogy az emberiség addig kutat ameddig nem talál rá megoldást.lehet, hogy +200 év kell.
2008. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Vannak hátulütői is a dolognak! Például ami a Légy c. filmben történt!

:)

2008. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Igen

állitólag Einstein-nek már sikerült

A 2-dik világháboruban elteleportált 1 egész német hadihalyót emberekkel és vhol Ausztrália mellett találtak rá

Philadelphiai Project volt a kisérlet neve

állitólag mágnesekkel csinálta

2009. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
45%
A jövőben? ... Engem már többször hivtak a teherportáról.
2010. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Megoldást máár találtak rá. Csak nagyon nehéz lenne azt megcsinélni, és drága is. Pont tegnap láttam egy sorozatban, hogy már egy almát elteleportáltak. Szóval, halad a dolog. Persze ez még nem magyarországon van... Elképzelhetőnek tertom, de senki nem tudja még.
2010. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Milyen sorozat volt az?:)
2010. máj. 30. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!