Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább szellemes-kísértetes dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok volt, de olyan is volt, amit az egész család egyszerre tapasztalt meg!

#szellem #rémisztgetés
2014. ápr. 12. 17:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Csak egy a sok közül.

Este lefeküdtem aludni, beállítottam a telefonom hogy mikor ébresszen és kikapcsoltam.Hajnalban egyszer csak arra keltem, hogy sms jött.Már akkor fura volt, mert emlékeztem hogy a telefonom ki volt este kapcsolva.Alig mertem kiszállni az ágyból, de odaugrottam a lámpakapcsolóhoz és felkapcsoltam a kislámpát.Elolvastam az üzenetet annyi volt benne:

"Hamarosan kereslek"

mikor elolvastam, a házban az összes redőnyt valaki kívülről megütötte.

Akkorát sikítottam,hogy hogy mindenki odajött a szobámba, de már a redőnyök dörömbölésére felkeltek.

Ekkor mutattam meg anyunak milyen sms jött, és nem tudta ős sem, meg senki a családból felfogni.Mert a redőny dörömbölését mindenki hallotta.Ismeretlen számról jött az sms.reggel bementünk a szolgáltatóhoz, de semmi jót nem tudtak mondani, azt mondták, kérjünk hivatalos szándéknyilatkozatot, hogy erről a számról tudni szeretnénk mindent, hogy ki hívott akkor.

de nem tudtak segíteni.

Ez csak egy eset a közül.

2014. ápr. 12. 17:56
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ültem a budin, amikor kopogtattak az ajtaján. Kiszóltam, hogy foglalt. A kopogtatás erőszakossá vált, majd hirtelen abbamaradt. Az ajtó alsó résén benézett egy albínó szem. Összesza...rtam magam, de szerencsére a budin ültem. Mikor kimentem senki nem volt ott.
2014. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ültem hajnalba és gépeztem. Egyszer csak valami mintha megragadott volna, rögtön írtam a barátomnak mert nagyon megijedtem, nem sokra rá kijött a bátyám a másik szobából azzal hogy "Mi történt?" pedig nem hangoskodtam vagy akármi. Erre kérdeztem hogy "Miért?", erre azt felelte hogy úgy érezte ki kell jönnie. Benézett a degu ketrecébe és a kisállat halott volt. Persze egy akkora állat nem tudta megragadni csak úgy a combom, de én még is éreztem. És leginkább az volt az ijesztő ahogy bátyám kijött. Gondoltam van rá logikus magyarázat, például izom összehúzódás az érzésre, de a bátyám megérzését nem tudtam megmagyarázni.
2014. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Három-négy évvel ezelőtt ( sajnos a pontos dátumra szintén nem emlékszem) egy este éppen lefeküdni készültem. Az ágyam szorosan a falnál van, a sarokban, ugyanebben a szobában van a testvérem ágya is és ő már aludt. Bebújtam a takaró alá és már éjfél körül járt az óra, mindenki aludt csak én nem. Mivel írtam, hogy közvetlenül a fal mellett található az ágyam, kopogásra lettem figyelmes, mely a falból jött. 5-10mp-es szünetekkel újra ismétlődött. A sötétben mobilommal odavilágítottam testvérem ágyához, mert úgy gondoltam ő mozgolódik, de mélyen aludt. A kopogás tovább ismétlődött. Felkeltem az ágyból és kimentem a szomszédos szobába, ahol a szüleim ágya van és mindketten aludtak. Azt hittem valamelyikük fent van és a konyhában tevékenykedik valamit, ugyanis a fal másik oldalán ez a helyiség található. A kopogás tovább folytatódott, így fogtam magam és kimentem a konyhába. Fülemet a falhoz tettem, de érdekes módon a kopogást nem hallottam. Vártam és még mindig csönd volt. Visszamentem a szobámba és az ágyam mellett álltam, de nem hallottam semmit. Lefeküdtem ismét és alighogy letettem a fejem a párnára, a kopogás újra elindult. Már azt gondoltam, hogy esetleg valamiféle egér lehet a falban(lyuk az persze nincs sehol), de a kopogás egyre erősödött, gyorsult és átváltott dübörgésre, mintha a másik oldalról valaki teljes erőből a falat ütni ököllel. Ekkor már nagyon féltem és úgy éreztem, mintha lenne még valaki a szobában. Lehet ez már annak tudható be, hogy megijedtem, valami olyasmi érzés volt, mint amikor egyszer csak megérzi az ember, hogy valaki nézi és pont ránéz az illetőre, aki tényleg őt figyelte és tekintetük összetalálkozik. Magamra húztam a takarót és nagy félelem közepette, valahogy elaludtam...

Másnap reggel elmeséltem a történetet édesanyámnak és mamának, akik megmosolyogták a storyt és úgy gondolták, hogy csak álmodtam az egészet vagy képzelődtem. Ebben a pillanatban csengettek. Az ablakból látni, hogyha a kapuban megnyomja valaki a csöngőt. Kinéztem az ablakon, senkit nem láttam, de a csengő még mindig szólt. Anyukám kiabált a másik szobából, hogy ki az és válaszoltam, hogy magától szól a csengő. Ekkor Ő is és mama is odajött az ablakhoz és együtt figyeltünk. Ezután mama kiment a kapuhoz és pontosan mikor odaért, akkor maradt abba a csengetés...

Poltergeist, kísértet vagy valami egyszerűbb dolog? Tönkre ment a csengő? Nem, az azóta is jó és nem adott ki magától hangot. Nem tudom megmagyarázni ezt az estémet, de totál betojtam. :D

2014. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem nagyon sok ilyen dolog történt...

1.Éjjel aludtam,és felkeltem,de valahogy nem tudtam visszaaludni....

Féltem is meg minden,már rázott a hideg.

De azért megpróbáltam visszaaludni.

Éppen sikerült volna,amikor valaki belelehelt a fülembe...

Nem volt mellettem senki,nem volt szél,nem volt nyitva az ablak...

2.Gépeztünk a barátnőmmel,aztán egyszer csak a barátnőm elkezd bámulni a hátam mögé...

Lefagyott,nem tudott megszólalni.

Először azt hittem,hogy hülyéskedik,de ismerem,és amikor hazudik,akkor mindig elneveti magát,de most kivételesen nem nevette el magát,meg sem tudott szólalni.

Aztán megkérdeztem:

-Mi a baj?(Nem mertem a hátam mögé nézni,mert féltem,hogy valami olyat látok,amit nem akarok...)

-...

-Na,mi van?

-...

Vártam egy kicsit,aztán utána végre megszólalt.

Azt mondta,hogy látott a hátam mögött egy körülbelül 5 fejjel nálam magasabb 'alakot',és nézett le rám...

Nagyon megijedtem,de azért még faggattam,hogy hogy nézett

ki,de nem tudta pontosan azonosítani a kinézetét.

Egyből kifutottam,és pár napig nem is aludtam abba a szobában.

3.Éjjel aludtam,és felkeltem valamire...(Mindig felkelek éjjelente valamire).

Na mindegy,szóval felkeltem,és nem tudtam visszaaludni...

Valami nagyon furát éreztem,mintha nem lettem volna egyedül.Aztán amikor végre lenyugodtam,elkezdett a radiátor zörögni,(az lehetett bármitől)és egyszerűen leesett magától a törölköző,csak azt nem értem,hogyan eshetett le,mikor én teljesen stabilan odaraktam,és nem eshetett le magától....

4.Szintén éjjel volt,és amikor fent voltam,mert ugye én minden éjjel felkelek kb. 1-kor, és nem tudok visszaaludni,hallottam,hogy valaki veszi a hátam mögött a levegőt...

Nagyon megijedtem,és ez szinte minden éjjel így van,már nagyon félek az éjjelektől,mert tudom,hogy történni fog valami,és ez meggátol a tanulásban,a figyelésben.

És nem tudom,hogy mitől van.

2014. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

hat most eppen telefonrol vagyok szoval ekezetek nelkul fogok irni bocsi erte de most igy lesz. nalunk is tobb dolog tortent.



amikor meg mashogy volt berendezve a szobank a szekreny ami most majdnem szemben van az agyammal akkor elotte volt. volt az egyik polcan egy zseplampa. este arra keltem hogy nagy csattanas a lampa fel korben oda vissza gurul hogy a vege ugyan ott marad. hat akkor nemigazan ilyedtem meg mert nagyon almos voltam visszatettem a lampat es aludtam tovabb. meg mindig nem ertem hogy mitol esett le a lampa es hogy kapcsolodott be meg hogy gurulhatott ugy? nem tudtam leverni semmivel hiszen magasan volt...



tegnap amikor olvasgattam ezt az oldalt recsegest hallottam a a szekreny felol. lehalkitottam a tvt nem abba van e de nem. megneztem mit csinal ocsem meg anya de ok se csinaltak olyasmit aminek olyan hangja volt.


ezt osztalytarsam meselte a batyaval es a baratnojevel tortent az hogy az alberletukben a beepitett szekreny ajtaja kinyilt aztan becsukodott es bezarodott vagyis elfordult benne a kulcs.


bmxezek es a bmxemet az erkelyen tartom. este egyszer lefekves elott kimentem az erkelyre es kicsit olyan hangot hallottam minltha a biciklim mogott egy galamb lenne. kozelebbmentem a hang megszunt. mondtam masnap apanak mondta hogy galamb volt a fan. de a hang nem onnan jott. akkor hogy biztos a villanytrafo. de annak meg zugo hanja van... nem ertem mi lehetett az.


aztan par nappal ezelott a telefonom. foltettem toltore es lefekves elott megneztem hogy tolti e. igen 89% on volt. este egyszer csak pittyent egyet. mondom biztos feltoltott aludtam tovabb. reggel megneztem es 79%on volt a telefonom. alapbol hogy merulhet ennyit ~7 ora alatt?


meg mostanaba csorompolesek vannak. par oraja is (anya pihent, fekudt az agyba) es egyszercsak szol hogy fejezd be... de en a szobaban voltam meg ocsem is es egyikonk sem csorgott. tegnap ugyan ez volt csak akkor a konyhabol hallottuk a csattanast.


hat tobb most nem jut tobb eszembe. amugy erdekelnek az ilyen dolgok

2014. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
jah elozo storyhoz hogy a lampa felkorbennoda vissza gurult es villogott a villogottat az elobb kihagytam
2014. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer a tanári székre fingópárnát raktunk az eléggé szellemes volt.
2014. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Grudge című filmet... a hideg futkos a hátamon tőle...
2014. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez tudom, hogy mókásan fog hangzani, és nem tudom, mit gondoljak róla, de megtörtént, kb. egy hónapja.

Egyedül lakok, szóval sehol senki, csak a macsek ült az ölemben, a nagyszobában gépeztem, tök csend, csak a szokásos alapzajok, és egyszer csak hallottam a fürdőszoba felől, hogy a vécét valaki lehúzta. De nem ám úgy, hogy csak egy kicsi vízöblítés, hanem a tartály teljes tartalmát, zutty, jó hosszan. Nincs nagy hangja, de a csöndbe azért belehasított. Nekem meg majd kiugrott a szívem a helyéről. Kimentem óvatosan megnézni, hogy mi van odakint, még a macsek is jött velem, mert ő is hallotta, és ő is benézett, persze sehol semmi.

Én nem hibás a tartály, mert azóta sem csinált ilyet.

2014. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!