Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább szellemes-kísértetes dolog, ami veled történt?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sok volt, de olyan is volt, amit az egész család egyszerre tapasztalt meg!

#szellem #rémisztgetés
2014. ápr. 12. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10. vagyok

Most, hogy leírtam, eszembe jutott még valami, bár ez jó pár évvel ezelőtt történ, és én nem láttam, mert nem figyeltem.

Ugyanez a lakás, még akkor élt anyukám, és a nővérem is itt lakott. Néztük a TV-t a nővéremmel. Egyszer csak szólt, hogy láttad, mit történt az újsággal? Újságok voltak a TV mellett, és azt látta, hogy a legfelső újság legfelső lapja a sarkánál fogva felhajolt, majd vissza.

2014. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Crussader válasza:

Úgy 15 lehettem már jó régen történt az biztos de ez az egyedüli ilyen élményem.

Volt egy darab szántó földünk elég messze a falutól amibe abban az évben kukorica volt vetve.

Mivel közel volt az erdőhöz, éjszakánként kijártunk őrizni a kukoricát a vaddisznóktól.

Az említett éjszakán valahogy úgy jött össze,hogy egyedül kellett kimennem mert bátyámnak el kellett mennie reggel korán a városba.

A lényeg az,hogy én fogtam a botom elengettem a kutyám és kimentem a határba.

Tüzet raktam és olvasgattam a tűz mellett,éjfél körül mondom magamba,hogy lefekszem mert nem volt vad járás,megpakoltam a tüzet és be mentem a kis fából és szalmából készült tákolmányba,magamra húztam a subát és mondom alszok majd a kutya úgyis jelez ha van járás.

Fél álomba lehettem amikor arra lettem figyelmes,hogy csőrrög a szarka a kis tákolmány tetején éjfélkor.

ÉJFÉLKOR a szarka na erre már seggen voltam és az álom kiszökött a szememből rendesen. Ültem és hallgatóztam az meg csak énekelt énekelt megállás nélkül. Bele untam és mondom kilépek és elzavarom a madarat.

Ahogy kiléptem csönd lett madarat egy szemet nem láttam,de láttam valami mást.

Egy akkora hatalmas hófehér kutyát mint még soha életembe se addig és se azóta.

Az én kutyám se volt kis méretű (kuvaszról van szó)de az a kutya felül múlt minden emberi képzeletet. Az én Betyusom meg csak lapult és

2014. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Konyhapulton egy tál magától elkezdett forogni, és csúszni. Mire odahívtam anyám, elmúlt. Aztán rájöttem, hogy a pult is, a tál alja is nedves volt, úgyhogy lehet rá valami fizikai magyarázat:D

Amire viszont nem találtam, az az volt, amikor egyszer a fal felé fordulva próbáltam elaludni (rosszul alszom, 1-2 órán keresztül általában csak forgolódom, mire sikerül elaludni), hallottam egy neszt. Visszafordulok a hátamra, és láttam hogy anyu fölémhajol, mondom neki jé mivan? Nem is hallottam, hogy bejöttél, nem mondott semmit, na akkor sz.rtam be, odacsaptam a kezemmel és az a sötét árny eltűnt. Kimegyek, mondom neki bejöttél a szobámba? Persze nem.. Olyan valóságos volt, hogy tényleg azt hittem, ő az:D

2014. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyszer láttam egy gazdátlan árnyékot, amely ahogy megjelent úgy el is tünt. Érdekes.
2015. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!