Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem lehetett? (Komoly...

Szellem lehetett? (Komoly válaszokat kérek! )

Figyelt kérdés
A keresztanyumék már kb 5 éve új lakást vettek. Azt tudniillik, hogy régebben egy család lakta. A szülők egyik lánya viszont a lakásban halt meg, miközben fürdött, de ezt nem részletezném...utána szétesett a család, az apa alkoholista lett, az anya rászokott a nyugtatókra, a nővére pedig kicsit dilis lett, vagy mi...a lényeg, hogy elköltöztek onnan, és a keresztszüleim jó áron megkapták a lakást. Időnként, ha úgy alakult, elmentem hozzájuk aludni, de soha semmi különös nem történt, bár a keresztszüleim időnként beszámoltak "gazdátlan" hangokról és tárgyakról, amelyek különös módon estek le helyekről, viszont ez senkit nem érdekelt túlzottan. Mostani év februárjában a szüleim bálba mentek, és nekem nem volt kedvem egyedül otthon dekkolni, szóval a keresztszüleimnél aludtam aznap. Este még minden rendben volt, vacsoráztunk, tévéztünk, beszélgettünk. Éjfél körül gondoltam, ideje lefeküdni, de akkor már furcsa, feszengő érzés lett úrrá rajtam, és légszomjam volt, de igyekeztem elaludni. A szobában, ahol aludtam, üveges ajtó volt. Még egyszer kinyitottam a szemem, és hirtelen az üveg mögött egy fekete alakot vettem észre, de az egész egybe volt mosódva, nem látszott külön sem a keze sem a feje. Majd pislantottam egyet, és eltűnt. Nagyon megijedtem, befordultam, és elaludtam. Pár óra múlva kisebb zajra és a konyhából beszűrődő fényre ébredtem. Eleinte csak félve az üveges ajtóhoz mentem, de onnan csak a fényt láttam, mert ugye az üveg úgy volt megcsinálva, hogy ne lehessen tisztán átlátni rajta. Utána kinyitottam az ajtót és láttam, hogy megy a mikró és a keresztanyum áll előtte. Megkérdeztem, mit csinál, és mondta, hogy már egy órája ki-be kapcsol magától a mikró és nem lehet lekapcsolni sehogy, de kért, hogy próbáljak aludni. Az éjjel további része rosszul telt, a mikró végig ment, alig tudtam aludni. Hajnali 5 körül végre leállt. Reggelikor túltárgyaltuk az esetet, és tudom, nem szép dolog, de gúnyolódtam a "szellemen", mondtam, hogy biztos pattogatott kukoricát csinált magának, amin mindhárman jót nevettünk. Közvetlenül az eset után egy hétig minden reggel arra keltem, hogy vérzik az orrom, és ez azért durva összefüggés volt...utána megkerestem az egyik tanárom, akiről tudtam, tanította a lányt, és rákérdeztem, kb mikor halt meg, és azt mondta, nem tud pontos dátumot, de februárban, még hónap eleje körül...és ez az eset hónap elején volt, februárban! Azóta sem tudom mire vélni az esetet, szóval aki tud magyarázatot, vagy történt vele hasonló, írjon!
2014. júl. 12. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez zavart szellem, vagy poltergeist.
2014. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem. Szellemek nem léteznek.


Plusz kérdés, hogy ha a kérdéses napon NEM a házatokban, hanem keresztszüleiteknél aludtál, akkor mi a frásznak fárasztasz az egész körítéssel?

2014. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 homo ludensz ***** válasza:
Ha olyan helyen aludtál volna amiről semmit nem hallottál akkor szépen átalszod z éjszakát. Írod hogy éjfélig beszélgettetek gondolom a lakás régebbi lakói is ki lettek tárgyalva s te ezen gondolkozva hajtottad álomra a fejedet.Csak a filmeken és esetleg könyvekben találkozhatsz az elhunytak szellemeivel mert ez jó üzlet és mindig is lesznek rá vevők akik szeretnek borzongani.
2014. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy éjszaka történéseiből ezt nem lehet biztosan megállapítani.Ahhoz több időt kellene ott tölteni és jobban a dolgok mögé nézni.Például lehet, hogy az ajtó előtt keresztanyád állt, vagy egyéb más dolog árnyéka vetődött oda.A mikro meg lehet hibás.Szerelővel meg kellene nézetni, mert akár zárlatot is okozhat.
2014. júl. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ami engem zavar:

1. Nem tudtátok/tudjátok azt, hogy a mikró totál kikapcsolása leglehetségesebb módja: dugó kihúzása aaz aljzatból;

2. ha egész éjjel ment a mikró, kikapcsolni sem kell, mert annyira meghibásodik a magnetron, hogy

- saját tüzében elég a kütyü,

- jobbik esetben a kismegszakító leold.

.

Véleményem: azért engedted ilyen hosszú lére kérdésed, hogy elsikkadjon trollkodásod.

2014. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem trollkodok, tényleg egész éjjel ki-be kapcsolt, és ők mindent megpróbáltak, de nem lehetett leállítani.

Az ajtó előtt álló valaki nem lehetett a keresztanyám, se fény, mert: a keresztanyám kissé testes, és a pislantok egyet, nem tűnik el. Az a valami pedig emberi alakú volt, és vékonyabb bármelyik keresztszülőmnél.

És sajnálom, hogy a történet ennyire hosszúra sikeredett. Ez csak azért van, mert én mindig hosszan és részletesen írok. Abban a reményben raktam ki ezt, hogy valaki talán komoly választ tud adni, és nem vádol azzal, hogy kitaláltam a dolgokat. Földhöz ragadt szkeptikusok véleményére pedig nem vagyok kíváncsi!

2014. júl. 13. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Nos, ha olyan vékony volt és biztos nem családtag, akkor lehetett elvileg egy "kis szürke" is, ez megmagyarázná esetleg az elektromos cuccok megkergülését is.Mellesleg ha egy házban ennyi tragédia történt, akkor esetleg megváltozhat rossz irányba az energiája, lehet az is hogy tényleg szellem van.minden esetre, ha te erre ilyen rosszul reagálsz, akkor ne menj oda.Ha nagyon olcsó volt a ház, akkor gyanús, hogy az előzőek sem bírták már benne, ezért akartak tőle mielőbb szabadulni.
2014. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 homo ludensz ***** válasza:
Nos ha tényleg ennyire foglalkoztat téged az a "látomás" én rámérek és remélem hogy hiteles választ kapok. De önként ezt nem tehetem csak ha privátba leírod a lakás címét.(hol keressem?) A szellemvilágba nem szívesen kutakodok és senkinek sem ajánlom.
2014. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szkeptikus. De nemcsak ezért hiszek neked:

anyukám kollégájával is ilyen dolgok történnek. Velük például az van, hogy este a nô kihúz minden elektromos dolgot, de már kezdi megszokni, hogy reggelre bekapcsolnak. Szellemek jelenlétében ez egy igen jellemzô dolog. Furcsa hangok, zajok szintén vannak náluk is.

Az ô helyzetükben a 6 éves kisfiuk állandóan azt mondja, hogy egy embert lát az ajtóban, egy sötét alakot. A szülôk persze nem látják, de tudják, hogy ott vannak a házban. Viszont egy ideje kezdett eldurvulni a helyzet. A család kezdte megszokni ezeket a dolgokat és próbáltam együtt élni. Csakhogy eztán lettek durvábbak a hangok, nem hagyják aludni ôket stb. Most pedig intézkedni kezdtek ez ügyben.

Na, a lényeg amiért leírom, hogy más is jár hasonló cipôben.

Tudok mondani pár tanácsot, de ha gondolod szívesebben írnám privátban, amennyiben érdekel komoly válasz.

2014. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Napkiraly ***** válasza:
Nekem is hihetetlen
2014. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!