Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elveszítettem a szívkirálynőme...

Elveszítettem a szívkirálynőmet, úgy hogy még nem is ismertük egymást és óvodások voltúnk! Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
A szkeptikusok kíméljenek. Köszönöm!

#szerelem #lélek #szívkirálynő
2014. aug. 25. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
2014. aug. 25. 18:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Adjak egyet? Sok hiányos franciakártya paklim van, egyikben tuti akad!
2014. aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen vesztettem el a szivkirálynöm, mert átirattak másik suliba, de néha még most is álmodok vele. Vigyázz mert elrabolja a szived, teljesen olyan mintha szerelmes lennél, de a szerelem az más, ott pl járni akarsz vele. Itt nagyon kedveled a személyt, nem is biztos hogy járni akarsz vele, megtennéd, de te sose kérnéd meg, felnézel rá, belső szépségét és intelligencáját látod, nem a külsőt. Szivkirálynö csak okos csaj lehet aki olyan jól viselkedik hogy nem rombolja le a másikban ezt a státuszt, és mindig példásan tud viselkedni.
2014. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért ez nem egy ilyen egyszerü dolog... Akkor voltam nagycsoportos és ő az óvodatársam volt. Egy balesetben halt meg, még óvodás korában. Ez pedig már nem most volt mert már azért 21 vagyok, és pont most jönne ez csak így? Nem hinném hogy ezek az érzések véletlenül jönnek!
2014. aug. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!