Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A macskák tényleg látják a...

A macskák tényleg látják a szellemeket?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen hallottam már, hogy a macskák látják a szellemeket. Azért érdekelne, hogy igaz-e mivel nekünk van néhány cicánk, és néha a frászt hozzák rám, mert elkezdenek mereven nézni egy pontot, és ha elveszem őket onnan, akkor is azt az egy pontot nézik. Ez még nem is olyan vészes számomra, de az, amikor néha azt veszem észre, hogy a macska közelében senki nincs, békésen fekszik, majd hirtelen felugorva elkezd fújni, rettenetesen megijedek. Ennek van valami paranormális háttere vagy feleslegesen aggódom?

2014. okt. 6. 18:26
1 2
 1/17 Legoman ***** válasza:
31%
Igen. Az állatok látják a szellemeket és általában félnek tőlük.
2014. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
hát nem, nem és nem! ők a kisebb rovarokat, bogarakat, csúszómászókat látják, amiket már te nem látsz olyan aprócska kicsike atkákat, amit már te, és csakis te nem látsz. nem démonokat látnak nem, nem és nem! és nem kiabálok!!!!!!!!!!!! nem kiabálok!!!!!!!!!!
2014. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Legoman ***** válasza:
33%
Egy szóval se említettünk itt démonokat. Csak szellemeket és nekem elhiheted, hogy látják őket, sőt a kutyák is. Mert szerintem egy darab bogarat nem ugat meg egy kutya és nem fújtat rá a macska. Egy állat se menekül el vagy támadásba készen áll egy darab bogár miatt.
2014. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Szellemeket akartam írni, csak valahogy démonokat írtam ez van a szokás hatalma.

"nekem elhiheted, hogy látják őket,

sőt a kutyák is. Mert szerintem egy darab bogarat

nem ugat meg egy kutya és nem fújtat rá a

macska. Egy állat se menekül el vagy támadásba

készen áll egy darab bogár miatt."

Nekem pedig elhiheted, hogy kutyák, macskák ugyanúgy reagálnak egy aprócska rovarra is, és elárulnád nekem, hogy miért kéne hinnem neked? honnan tudod, hogy nem egy kisebb bogárra fújtat a macska? értesz az állatok nyelvén? és nem kiabálok!!!!!

2014. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Aki macskát tart, az tudja, hogy mikor vesz észre a cica egy bogarat pl. és kezdi el üldözni, vagy figyelni, vagy mikor ijed meg...

Nekem is van egy cicám. Ha legyet, szúnyogot lát, azonnal elkezdi figyelni, kergetni. DE semmiképp sem ijed meg, nem kezd el fújtatni! Nagyon ritkán csinál ilyet, amilyet a kérdező is leírt. Egyszer úgy megijedt a macskám, hogy teljesen megdermedt, csak morgott, és fújtatott hatalmas szemekkel, és egy pontot követett a fejével, mintha elment volna valaki előtte. Alig tudtam megnyugtatni szegényt. Biztos, hogy nem egy rakoncátlan kis muslica hozta rá a szívbajt...

2014. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Legoman ***** válasza:
Az előttem levő válaszoló a számból vette ki a szavakat.
2014. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért a hosszú évek alatt én is rájöttem mikor követ egy bogarat, vagy rovart, mert azt észre lehet venni rajtuk, olyankor némelyik vagy hagyja a francba őket, vagy elkezdi üldözni, de még soha nem láttam, hogy fújnának rájuk...Azért az ember sok mindent észrevesz, és megjegyez az évek során. Viszont akkor lehetséges, hogy ha egy pontot figyel, ahol SEMMIFÉLE bogár, rovar nincs, akkor éppen egy szellemet lát?
2014. okt. 6. 21:44
 8/17 anonim ***** válasza:
39%

A macskák nem látnak szellemeket. Azon egyszerű oknál fogva, hogy a szellemek nem léteznek, a macska meg nem látja azt ami nincs.


Persze ez túl sovány magyarázat az oldal női lapok ezotériarovatán nevelkedett célközönségének.

2014. okt. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem tuti latjak oket meg a kutyakis! Mikor vonyitanak akkor is latnak valamit!volt mikor az en macskamis a nagy sotetsegben figyelt egy pontot folyton meg egyszer aludt ew almaban megijedt tollem es felugrott es elszaladt
2014. okt. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Nos, nem minden ember valosagaba fer bele ama teny hogy nem csak hus es verbol letezik test, letforma mely mint egyeni indiviidum kepes letezni a valosag es a galaxis azon szintjein melyet valaki kepes erzekelni valaki viszont nem.


Az allatok epp azon letezok kik erzik,latjak a szellemeket es egyeb masmilyen letformakat. Valaki ezt kepes elfogadni es valaki nem.

Ha a hazi allat kutya vagy macska vagy mas lat, erez mas letformakat attol meg nem kell ketsegbe esni. Sok letforma csak atlibben es nem art.

2014. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!