Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Időutazás alvás közben?

Időutazás alvás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok létezik hogy valaki spontán visszautazzon az időben egy régebbi testébe, miközben alszik?

Két nappal ezelőtt fura "álmom" volt.

Mikor felkeltem azt hittem hogy egy nappal előrébb kéne már lennem, teljesen úgy emlékeztem hogy péntek lesz de még is csütörtökön keltem fel.

A nap minden mozzanata olyan ismerős volt, mintha már 1x megéltem volna.

Legfurcsább az volt az egészben hogy leszólítottam egy lányt, akiről úgy emlékeztem hogy már előző nap beszélgettem vele, de ő közölte hogy most lát engem elsőnek.Én meg állítottam hogy nem és elékeztem felsorolni azokat a dolgokat amikre emlékeztem vele kapcsolatban, ő meg csak nézett hogy ezeket honnan tudom.

Valaki tud erre nekem magyarázatot adni ???


2014. nov. 8. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszerű álom volt.
2014. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És honnan tudtam azokat a dolgokat a csajról ?
2014. nov. 8. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg az X-men legújabb részét!

Az eljövendő múlt napjai!

Erről a témáról szól, pont mint a kérdésed!

2014. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy úgy tudtál dolgokat a csajról, hogy még nem is beszéltél vele.
2014. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen meg az egész nap olyan ismerős volt...
2014. nov. 8. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Alvás közben a tudatod a 4-ik és magasabb dimenziós létedet érzékeli, azért érzékel az ember álmában "szabálytalan" dolgokat. Az idő és a tér ott teljesen más szabályok szerint működnek, szóval nem meglepő, ha ilyet tapasztal az ember. A többdimenziós tereket képzeld el úgy, hogy több "3d kockát" egymásba tolsz, és átfedik egymást - legalábbis a fizikában így szemléltetik őket.
2014. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Na most! Velem is ilyesmi volt régen. Apámmal elmentünk egy múzeumba, ahol még életemben nem jártam. Mégis az egész olyan ismerős volt.Tudtam, ha befordulok az egyik szobába, ott olyan kőcsigák lesznek. Ott voltak.Megkérdeztem, és soha nem is jártam ott.!!!
2014. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak nem vagyok olyan idióta. xD
2014. nov. 12. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Alvás, álmodás közben még a lehetetlen is lehetséges!
2014. nov. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Spilerke ***** válasza:

"Alvás közben a tudatod a 4-ik és magasabb

dimenziós létedet érzékeli, azért érzékel az ember

álmában "szabálytalan" dolgokat. Az idő és a tér

ott teljesen más szabályok szerint működnek,

szóval nem meglepő, ha ilyet tapasztal az ember.

A többdimenziós tereket képzeld el úgy, hogy több

"3d kockát" egymásba tolsz, és átfedik egymást -

legalábbis a fizikában így szemléltetik őket."



Az álmok az emlékek, gondolatok, érzések, hangok, képek összessége. Az ember alapból nem észleli a 4D-t, mert egyszerűen nem erre van beprogramozva a "4-ik és magasabb

dimenziós léted" pedig abszolút egy nagy zagyvaság volt részedről. Példáu olyanról nem álmodhatsz, amit nem ismersz, vagy nem tudod elképzelni, hogy az milyen lehet, következtetésképp fogalmad sincs milyen lehet egy 4-5 dimenziós világban élni. Az ember azért érzékel álom közben "szabálytalan dolgokat", mert az emlékek és gondolatok összemosódnak. A kérdezőnél szerintem valamilyen dezsavű érzés párosulhat egyfajta előérzettel.

2014. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!