Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehetne szeretet...

Hogyan lehetne szeretet küldeni az egész világnak? nagy szüksége lenne rá

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 17:51
1 2
 11/18 aries 2 ***** válasza:
93%

Akár úgy is lehet szeretetet kifejezni, hogy elmondasz egy imát a világért.


Egyébként én át szoktam ölelni néha az egész emberiséget.


A csoportos meditáció, ima a leghatásosabb.


Van egy imacsoport, akikkel közösen este 9-10-ig imádkozunk az egész emberiségért is.

2015. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Mindannyian a kristálytudat egyetemes univerzumának részeseként vagyunk jelen. Nagyon fontos, hogy a Fényre összpontosítsatok, ami harmóniát hoz a Földre.
2015. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A világnak nincs szüksége szeretetre, forog az törvényei szerint magától.

Az embereknek szüksége lenne szeretetre, de azt különböző okok miatt nem engedik közel magukhoz.

Márpedig aki(k) nem képes(ek) valami fogadására/elfogadására, azok(nak) hiába is küld(enek) bárki(k) bármit is.

.

Küldeni tehát lehet, de fogadása nem valószinű.

2015. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Adj mindenkinek, aki hómlessznek látszik,---egy ezrest. Mondd közben: Hallelújah. Aztán ne is várj köszönetet, menj tovább. Ezt csináld addig, amíg nem marad már pénzed. Akkor gondolj Istenre, és ezzel annyi. Boldog leszel, és a Teljesség költözik beléd. A pénz ugyanis lehetõséget jelent, a lehetõséget pedig õk szeretetként élik meg.
2015. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
:) Mit szólnál ahhoz, hogy: egyenként? A hozzád legközelebb esőkkel kezdd.
2015. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Buga válasza:
Szerintetek Ludas Matyi pozitív hős volt?Ha igen akkor hogyan lehet összerakni,ha a főnök elvesz valamit tőlem és ezt ne 3x adjam vissza?Én szeretném szeretni a ... mindenkit!
2015. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kissé döbbenten látom hogy a 12-es válaszom 100%-on áll immár egy hete. Már megint egy kicsit csökkent az emberiségbe vetett hitem...


Azt a választ egy ezoterikus bullshit (azaz süketelés, marhaság) generátorból vettem! Azoknak a mondatoknak semmi de semmi értelme, egyszerű hülyeség amit a generátor készített én meg bemásoltam ide!


Komolyan, hogy egyesek feltétel nélkül mindent elhisznek ami számukra szépnek tűnik... sírni tudnék. Kérlek benneteket hogy nőjetek már fel!


Zárnám soraimat két újabb mondattal a bullshit generátorból, attól tartok hogy ez is 100%-ot ért volna el:


Lényünk egy szikrája manifesztálódik az örök bölcsesség csillámló tengerében. Tágítsd ki a tudatodat.

2015. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem fogom megtudni hogy egy az előző válaszomat olvasó dühös ezoterikus vagy csak egy erre járó szkeptikus nyomta-e le a 12. válaszomat. :D
2015. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!