Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egyetemi diplomával rendelkező...

Egyetemi diplomával rendelkező,25 éves fiatalember vagyok, de mostanság minden kezd kicsúszni a kezemből: pénz, egészség, szerencse, a munkám is idegölő (tanító), s állandó a veszekedés is a családban. Mit tehetnék, hogy jobbra forduljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

#ezotéria #parapszichológia #rontás lehetősége
2015. okt. 19. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az észrevételét, nem gondoltam volna soha azt, hogy ilyen sokakat érdekel a problémám. Az észrevételekre válaszolva a következőket mondanám el:

1. Szeretem a hivatásom, csak Romáiában (itt élek, pontosabban a Partiumban) a túlzott elvárások, követelméyek, valamint a mindenkinek való megfelelés (értsd: oktatási rendszer, az iskola

vezetősége és a szülők) miatt érzem a szokotabbnál is ingerlékenyebbnek magam - erre értettem az idegölőt

2. Puncik terén nem állok sehogy, sőt nem csak hogy még egy se nem volt belőlük, de még csak nem is csókolóztam soha. Igaz, a

munkahelyeme is sok szép fiatal kollegina van, de már mind-mind jegyben járnak

3. A pia nem megoldás, hanem gyorsabb út 2 m-rel a föld alá (legalábbis szeritem)

4. Gyónni nem járok (református vallású vagyok), meg különöseben sem hiszem azt, hogy az segítene

2015. okt. 20. 12:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban azt akarod, hogy jobbra forduljanak a dolgok, akkor az egész oldalon belül a lehető legrosszabb helyen jársz.
2015. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De hát miért?
2015. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!