Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ismer valaki halottlátót,...

Ismer valaki halottlátót, médiumot valahol?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hittem eddig, de mindenben hiszek azóta.....

Csak látni szeretném, vagy hallani, vagy legalább üzenni!

Remélni, hogy jó helyen van és megnyugvást talált!



2015. nov. 30. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Halott látót ismerek, ő rendezi el temetés előtt a koporsóban az illetőt.

Bár soha nem kérdeztem, de szerintem kell, hogy lássa a halottakat.

2015. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
67%

Vannak sírásó ismerőseim és egy temetkezési vállalkozó is. Adjak elérhetőséget?


Trollkodás nélkül pedig azt tanácsolom, hogy hagyd békén. Te vagy miatta zaklatott, nem ő. Nem szenved. Magadat nyugtasd meg.

2015. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

dubitus!


Örülök, hogy van humorod! Nekem is volt...

Soha nem gondoltam, hogy ilyen kérdés felmerülhet bennem! De most "vicc nélkül" ez foglalkoztat!:(((

Azért köszönöm a válaszod, és hogy időt szakítottál rá!

2015. dec. 1. 04:10
 4/8 A kérdező kommentje:

Amarok Tonrar!


Válaszod második részét már többször hallottam, és inkább elgondolkodtat, mint az első mondatod. Nehéz elhessegetni viszont a felmerült kérdésem, mert mindent kipróbálnák,csak megtudhatnám a választ a nyomasztó kérdésemre!:((((

2015. dec. 1. 04:15
 5/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
A kétségek és az aggodalom csak benned vannak. Ha attól félsz, hogy rossz neki bármilyen értelemben, felesleges, függetlenül attól, hogy miben hiszel, vagy mi a valóság. Ha nincs a halál után semmi, mindegy. Ha van, akkor már nem szenved, és mint személy nem létezik többé, csak nektek, élőknek. Ha létezne rá mód, hogy visszarángasd, csak azért, hogy te megkönnyebbülj, akkor nem is érte aggódtál igazán. Ha kedves volt neked, akkor őrizd meg a szeretetet iránta életed végéig, de a ragaszkodást hagyd el.
2015. dec. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amarok Tonrar!


Köszönöm! Az ilyen szavak legalább segítenek, hogy másként is gondolkodjak. Sok segítő mondatot kapok több helyről, amik kicsit elterelnek, de ez a gondolat is bennem van...Nagyon nem hiszek benne, de ha nem próbálom meg, úgy érzem, hogy valamit kihagytam, ami lehet, hogy mégis valami bizonyítékot és kicsike megnyugvást adna. Ha hihetném, hogy csak én szenvedek, és ő valóban békében van! Vagy elmondhatnám, megkérdezhetném azt, amit már soha nem lehet.Minden gyász és veszteség rettenetes, de a gyermekünk elvesztése olyan űrt hagy, ami soha, semmivel nem gyógyítható!


Köszönöm!


Adrienn

2015. dec. 3. 07:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Adrien! Az ilyen személyek csak a filmekben léteznek!

Azért Én együtt érzek veled mélységesen, de hidd el, Ő már jó helyen van, semmire nincsen szüksége. Ha gondolod, nekem írhatsz privit, és elmesélem az Én történetemet is. Talán akkor megbizonyosodsz, hogy neki már nem fáj semmi!

2015. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, én személyesen jó néhányat ismerek, ha komolyan gondolod

ne törödj a negatív kommentelőkkel, én el sem olvasok őket

irtam neked privátot! :)

2016. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!