Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt valaki Romániából...

Van itt valaki Romániából vagy olyan aki jól ismeri az ottani emberek szokásait? Igaz, hogy Romániában nagyon sok ember, magyarok, románok, cigányok is hisznek a szellemekben, varázslatokban, démonokban? Mennyire elterjedt dolog ez ott manapság?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy Romániában az emberek többsége mélyen vallásos, de a vallás mellett elterjedt dolog az ezoterikus dolgokban való hit is, sok ember jár jóshoz, boszorkányhoz, hivatalos intézményekben is szokás ördögöt űzni, elsősorban a nők sok házi varázslatot szoktak kipróbálni, amik a cigányoktól származnak.


Ez mennyire igaz?



2016. jan. 14. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14:56 - van humorérzéked, ezt díjazom. Az a seprűs - véres gondolatmenet viszi a prímet :))))) Zöld kéz!
2016. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az ezos resze ugy baromsag ahogy van...

talan kiveve a hivatalos intezmenyeket, de ott az epuletet szentelik es nem ordogot uznek!

2016. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Én Romániából származom.Vannak helyek, területek, családok, emberek akik hisznek az ilyen szellem, démon dolgokban.De ez nem jellemző az egész országra, sőtt egyre kevesebb az ilyen ember.A külföldi emberek csak azt tudják Romániáról,amit hallanak pl Dracula , vérfarkasok, boszorkányok ezek terjednek az országról.Lehet ezért hallottad.Ahol én élek nincsenek ilyen emberek, csak vallásosak.

Találsz olyan embereket pl a Bácsi erdő ( Padurea Baciu) környékén akik ilyenekkel foglalkoznak,az erdő miatt.

Remélem segitettem.

2016. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!