Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A gyerekek megérzik a halált?

A gyerekek megérzik a halált?

Figyelt kérdés

Most halt meg a férjem egy hete 37 évesen😢Elment dolgozni és a munkahyén összesett,csak túl késõn találtak rá,szívinfarktus 😧😭

Viszont reggel a 3 éves kisfiunk úgy megölgette ,puszilgatta mint még soha!Alig akarta elengedni az édesapját,a férjem is úgy puszilgatta mint még soha!Úristenem még visszagondolni is szörnyū rá😣😢

Lehet ,hogy megérezte a fiam az apja halálát?

36/N



#kisfiú #halâl #különösen eros ragaszkodas
2016. febr. 8. 10:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a 8-as nagyon szépen kifejtette, de ő sem tudja mit. Egy pillanatra sem cáfolta azt a gyanúmat, hogy igazából nem tudja, mit jelent az idea szó. Főleg azért, mert semmilyen magyarázattal nem szolgál arra, hogyan érezhető meg a halál az ideák látása által.
2016. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%
11-es szállj le rólam, kérlek. Tudom nagyon is mit beszélek, és ennek a vitának itt, ennél a kérdésnél nincs helye!
2016. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
65%
Én már rég nem vagyok gyerek, de sokszor megéreztem még is, nem csak rokonnál.Egyik dolog például, amit én tapasztalok azoknál, akiket halál vagy nagy baj fenyeget, hogy a hangjuk változik meg.De nem úgy, mint aki például bereked, vagy náthás...Ez egész más.
2016. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
13 -igen, ez jó megfigyelés -lásd #1 - nekem is voltak saját-élményeim, megérzéseim, és számtalan nagy irodalmi műben megjelenik. Néha, intuitív pillanatokban, nagy fordulatok előtt és a legnagyobb előtt, az átlépés előtt megváltozik az érzékelés, mélyebb lesz Egy-ben látja az egészet, intuitíve, nem analitikusan. Ez kihat az egész emberre, ezért megváltozik a hang, a mozgás -kevésbé a tartalma, annak amit mond. A gyerekek "veszik" ezeket. Racionálisan pedig nem lehet elmondani, a gyerekek meg azt nem is értenék.
2016. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is!
2016. febr. 9. 06:21
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
Egyébként többen megfigyelték azt is, hogy a legyengült, étvágytalan, szóval leromlott állapotú ember a halála előtt pár órával, vagy egy nappal fura mód hirtelen erőre kap és egészen megjön az étvágya.Aztán hirtelen csak meghal.Érdekes ez is, vajon mi lehet az oka?
2016. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek nem érezheti meg az apja halálát, még a fogalmat sem ismeri. Ellenben sokkal szűkebb az emberek viselkedéséről kialakult képe és ha esetleg a párod már reggel sem volt teljesen jól a gyerek tudat alatt megérezhette a viselkedésében úgy hogy egyébként egyikőtöknek sem tűnt fel hogy baj lehet.


Részvétem, kedves Kérdező.


A 8-asnak iszonyú kavar van a fejében, ilyen még itt e kategóriában is ritka, ennyi légből kapott sületlenséget egy rakáson! :o


16-os a legyengült ember azért "kap erőre", mert a szervezet időnként rendes üzemmódba kapcsol ha elég energiája van. Egy hosszabb súlyos betegségnél a betegnek is vannak fellángolásai és visszaesései. Aztán ezeknek a betegeknek egy része meghal és csak arra emlékeznek hogy "pedig már milyen jól volt előtte". Már amelyikre ez igaz természetesen, mert egy csomó közülük hosszas szenvedés után, legyengült állapotban hal meg, csak arról elfelejtkeznek e példánál.

2016. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is!
2016. febr. 9. 21:29
 19/30 anonim ***** válasza:
67%
(17-es, most jobban érzed magad, hogy leszóltad a 8-ast, amit egyértelműen egyáltalán nem értettél meg? Egészségedre. Hogy máshol vitassuk meg, nem itt, mondjuk ehhez is kellett volna egy kis érzék)
2016. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
76%
Részvétem. Ez személyes tapasztalatom, hogy igen. Én már nagyobb voltam, amikor meghalt a mamám, és konkrét emlékeim, vannak arról a napról. Mindig csokit kaptunk tőle amikor hazaindultunk, és nehéz megfogalmazni azt az érzést, de olyan volt, mint amikor hosszan elbambulsz, és egy gondolat ébreszt fel. Ez a gondolat kb. nem ehetem meg ezt a csokit, mert ez az utolsó amit kaptam tőle, mert meg fog halni. Aznap meghalt. És talán azért emlekszem erre nagyon, mert szörnyű lelkiismeretfurdalasom volt tőle, akkor azt gondoltam, azért halt meg, mert ez jutott eszembe. Szóval én hiszek a megérzésekben, főleg gyerekeknél.
2016. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!