Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valakire nagyon sokat,...

Ha valakire nagyon sokat, nagyon erős érzelmekkel gondolok, vajon néha eszébe juthatok az illetőnek?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem gondolni rá,lassan beleőrülök. Miért nem tudok szabadulni tőle? Vajon eszêbe jutok néha én is?
2016. máj. 26. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle?
2016. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen,vagy nem.
2016. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Átérzem mit érzel.
2016. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már kapcsolatban,nem tudom megkérdezni tőle.


2. Ezt én is így gondolom,de nem vagyok vele előrébb...

2016. máj. 26. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem mindegy?
2016. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy lenne mindegy. Majd bele halok annyira csak rajta kattogok. Ha tudnám,hogy gondol rám,megtennêm a lépést felé. Rosszul váltunk el,haragszik rám,gyűlöl. Mindketten hibáztunk. Ên nem értem miért utál ennyire,miközben én szeretem nagyon,és utálom egyszerre,amiért rejtély számomra az indulata felém.
2016. máj. 26. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

IGEN!

Ha nem teszed, akkor is...

2016. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat amiatt mert gondolsz rano nem fog rad gondolni. Egyebkent nem tudom mi volt koztetek es mennyi ideje ha kicsit ul a por akkor kezdemenyezz es hatha mar lenyugodott es atgondolta a helyzetet de semmi kep se vard azt, hogy majd o megy utannad bar erre is van esely, de hiaba tartja a mondas: ne tegyel fel olyan kerdest amire nem birod el a valaszt... ez nem igaz meg kell kerdezni megha faj is a valasz akkor is jobb mint bizonytalansagban elni.
2016. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy váltatok el és miért?
2016. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!