Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éjjel, miközben aludtam...

Éjjel, miközben aludtam mintha ráült volna vki a hátamra. Képzelődtem vagy igaz lehetett?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok a szobában, és ált. fénynél alszom. Emléxem hason befelé fordultam a falnak és tisztán éreztem, hogy vki ráül a hátamra. Nem tudom, hogy álmodtam vagy sem, de tisztán éreztem. Nem ijedtem, nem pánikoltam be, de próbáltam megfordulni, hogy lejöjjön rólam, elején nem ment de aztán sikerült. Körbe néztem, de semmi. Utána visszaaludtam.
2015. dec. 16. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nemcsak, már megint egy alvásparalízis eset?
2015. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
alvásparalízis
2015. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyszer hasonló volt velem, én még tuti nem aludtam, éppen lekedükdtem az ágyra és valaki a hátamra tette a tenyerét és beljebb tolt, ijedten néztem a hátam mögé és nem volt ott senki.
2015. dec. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Üdv az alvásparalízist átéltek klubjában! :) Foglalj helyet, igyál valamit, ha valaki rád ül, esetleg szellemek vagy ufonauták lesnek rád a szemed sarkából vagy eléd állva a képedbe bámulnak, rá se ránts, puszta hallucináció az egész, mosolyogj rájuk elnézően mert bajod úgy sem eshet.
2015. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Legoman ***** válasza:

A paralízist és a szellemet vagy más lényt úgy lehet megkülönböztetni, hogy:

A paralízis akkor fordul elő leginkább, amikor vagy már majdnem elaludt az ember, és azután hall vagy érez valamit, és hirtelen felriad (majd ha érdekel, akkor elmondom, hogy mitől van). Ilyenkor is előfordulhatnak dolgok, és hallucinációk. De leginkább, akkor fordul elő, amikor álomból hirtelen felkelvén (általában a REM fázisból) élünk át hallucinációkat. Ilyenkor a test általában lebénul, mivel még az agynak az a területe, amiért a mozgásért felelős még mindig blokkolva van (minden elalvásnál blokkolódik), és előfordul sokszor egyfajta nyomó érzés, amihez szokott félelem is társulni. Ha olyan álomból ébredtünk fel, amiben féltünk valamitől, akkor elképzelhető, hogy a valóságban is megjelenik majd.


Ha szellemet, lidércet vagy más természetfeletti lényt észlelsz, akkor az nem csak este, hanem nappal is érezni fogod. Lidérc van nappal is.


Ha viszont félsz valamitől. Legyen az most például egy szellem (témánál maradva). Ha nagyon félsz tőlük, akkor napközben is előfordulhatnak hallucinációk, és érzések, hogy megfogják a karod, megrángatnak, vagy hozzád érnek stb. Ezt már viszont paranoiának hívjuk.

2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

-Te is?

-Én is.

-Mi?

-hogy

-Alvásparalízis!

-Hogyan?

-Almásparalízis!

-Lsd?

-És, ha igen?

-Akkor Diós bejglis.

-Az Kalács!

-Térdkalács?

-Ne gusztustalankodj!

-Kicsoda?

-Anyád az apád!

-Pepsi?

-Kóla!

-Anyád az apád!

-Mondom paralízis!

-Hallucinogén?

-Nem!

-Hanem?

-Angyalpor.

-Most miről is beszélünk?

-ALMÁS-PARALÍZIS!

2015. dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor nekem nem alvásparalízisem volt, mert akkor nyomott be egy láthatatlan kéz a fal felé, amikor lefeküdtem és még csak készültem elaludni. Egyszer fordult csak velem ez elő, de nagyon ijesztő volt.
2015. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es neked almásparalízised volt
2015. dec. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ne félj, csak a télapó megnézte jó vagy-e.
2015. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lehetett az, még teljesen ébren voltam, épphogy lefeküdtem az ágyra.
2015. dec. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!