Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézissel kapcsolatos...

Andris*** kérdése:

Telekinézissel kapcsolatos kérdés lenne. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves srác vagyok aki tegnap fedezte fel a telekinézist az internet segítségével :D Eddig nem hittem a dologban, de most már igen, létezik. Eddig nem sok mindent tapasztaltam ezzel kapcsolatban, de hiszek benne és folytatom tovább. Légyszi írjátok le a ti tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban.


ui: szkeptikusok kíméljenek...



2016. júl. 28. 11:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ultrantinfrafizikából áll a világ tudatlan.
2016. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ozmium42 ***** válasza:
2016. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nekem sikerült egy hónap után pár évvel ezelőtt, nyilván nem a gyakoriból merítettem a hitemet, ha a híres felfedezők, feltalálók a gyakoriból próbálnának inspirációt meríteni, akkor még mindig az őskorban lennénk, ne hallgass rájuk mert csak rombol, neked most arra van szükséged, hogy a hitedet felépítsd, és ez egy komoly munka


egyébként ha van kérdésed, akkor figyelek?

Én most a telepátiát akarom megtanulni, csak az a gond, hogy nem találok olyan személyt akivel tudnám gyakorolni, úgyhogy szerintem én is elkezdem újra gyakorolni a telekinézist, azt majd rakok róla videót, hogy legyen róla bizonyíték is

2016. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Te tartasz az őskorban hülyegyerek. Ma már értelmetlenül kicsi, láthatatlan telekinézist is lehetne mérni b+, nem hogy Jediskedést... Az, hogy te elhiszed, hogy te csinálod, nem bizonyíték. Más szerint szellemek. Neked nagyobb az egód, ezért szerinted te okozod.
2016. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Te ugyanúgy képes vagy rá, mint ahogyan bárki más is, mint ahogyan ugyanúgy képes vagy arra, hogy megtanulj zongorázni, gitározni, dobolni, vagy akármit..az egy más kérdés, hogy semmi akaratod nincsen hozzá, mivel kapásból elítéled magát a létezését is
2016. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

De a többi dolognak amit felsoroltál, hiába tagadom a létezését. Be van bizonyítva. Ennek pedig hiába hiszem, mert a te bizonygatásodon kívül, ami abból áll, hogy de van és kész, ami nem bizonyíték, semmi sem bizonyítja. De ezen kívül semmi sem utal arra, hogy léteznie kéne. Tudod, a sok hülye tudatlan feltételezte pl. a Higgs bozont, ami túl megy ezen a hülyeségen, de a te szerinted nyilván való állításod valódiságának meglétére nincs szükség.


De neked hiába beszélek. Az előbb is erről volt szó. Mi neked a telekinézis, ami létezik? Az olyan kicsi, amire semmi bizonyítékod nem lehet csak állításod, mert nem látni, és ki se lehet mérni? Az igen, azon mit kell gyakorolni? Az amihez semmi közöd, csak ráfogod? Ahhoz is sok gyakorlás kell b+...

2016. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
gyerekek mennyi idióta van a világon xd
2017. febr. 25. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!