Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézissel kapcsolatos...

Andris*** kérdése:

Telekinézissel kapcsolatos kérdés lenne. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves srác vagyok aki tegnap fedezte fel a telekinézist az internet segítségével :D Eddig nem hittem a dologban, de most már igen, létezik. Eddig nem sok mindent tapasztaltam ezzel kapcsolatban, de hiszek benne és folytatom tovább. Légyszi írjátok le a ti tapasztalaitokat ezzel kapcsolatban.


ui: szkeptikusok kíméljenek...



2016. júl. 28. 11:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Kipróbáltad te is, hogy tudod, hogy mit érzel vagy csak utánanéztél a neten, h mi az a telekinézis? (semmi rosszindulat)
2016. júl. 28. 23:29
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

"de természetfeletti meg létezik, van rá bizonyíték"


Nincs. Nem csak azért, mert nem találtak, hanem azért is, mert ha lenne rá bizonyíték, már nem lenne természetfeletti.

2016. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Már miért is ne lenne, de egy olyan embernek aki nem hisz az ilyesmiben tök mindegy, hogy mit mondasz mert nem foglya elhinni rá mondja mindenre, hogy haox, mert ő nem hisz benne, ugyanez van a TK-val most már beszélgettem másokkal, és saját tapasztalatom szerint létezik.
2016. júl. 29. 08:06
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

> foglya

fogja

> haox

hoax

> saját tapasztalatom szerint létezik.

Akkor te is beszálltál a saját magukat becsapó képzelgők széles táborába. Üdv az ezoterikusok között.

2016. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Ozmium42 ***** válasza:
32%

Kérdező, a természet nem működik kétféle módon, ha a természettudomány a természet vizsgálata során egyszer azt találja, hogy nincs telekinézis, és lehetetlen, akkor nem lesz mégis telekinézis csak a te kedvedért a természet "felett", mert ha ez így működne, már régen röpködnének a tárgyak.


"de egy olyan embernek aki nem hisz az ilyesmiben tök mindegy, hogy mit mondasz mert nem foglya elhinni rá mondja mindenre, hogy haox"


Itt az egyetlen ember, aki így viselkedik, az te vagy. Te a természettudományra mondod, hogy hoax, mert be van bizonyítva egy hülyeségről, hogy nem létezik, de te természetfelettizel meg makacskodsz. Soha senki egy tollpihét nem libbentett meg telekinézissel, te mégsem veszed ezt tudomásul, hajtogatod a magadét, hogy majd te gyúrsz agyra (LOL), és neked majd sikerül.

2016. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Az emelő, targonca, daru feltalálása és használata bizonyítja, hogy nincs telekinézis, de a járás és a két karunk is bizonyíték rá. Arra legalábbis biztosan, hogy ha létezik, akkor szart sem ér. Ezért pakoltunk át dolgokat már év százezrekkel ezelőtt is a két kis kacsónkkal, aztán meg gépekkel.


Ha létezik telekinézis, akkor megrekedt, a youtuber kattintásgyűjtők papírfecni, meg ceruza tologatásának vásári látványosságánál.

2016. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A világ nem csak a fizikából áll, ez egy tény , de mind1 kár, hogy feltettem ezt a kérdést. Itt csak savazás megy meg a köpködés. Megértem, hogy nem hisztek benne, de attól még létezhet. Én se voltam még amerikában, de tudom, hogy van, és létezik..
2016. aug. 1. 17:15
 18/27 Ozmium42 ***** válasza:
32%

Szóval mi ne gondoljuk, hogy valami ne létezhetne attól, hogy egyébként semmi nem utal a létezésére, de te megrögzötten hihetsz benne ennek ellenére, és ez rendben van. Furcsa hozzáállás ez, nem gondolod?


Miből áll még a világ a fizikán kívül?

2016. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
sok mindenből, de ilyen emberekkel már nem vitatkozom ilyen témáról, mert felesleges
2016. aug. 3. 21:24
 20/27 Ozmium42 ***** válasza:
Ja jó. Sok mindenből, kevés semmiből.
2016. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!