Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak durva ilyesztő megtörté...

Vannak durva ilyesztő megtörtént szellem démon sztoritok? 17/L

Figyelt kérdés
Érdekelne. Hogy veletek fordult e már elő szellem démon kísértés stb...szkeptikusok kérlek ne írjatok
2017. febr. 5. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem megbocsátható elütés: iLYesztő...

.

Mit értesz "szellem démon" alatt?

2017. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem kell kritizálni az írásom

Menj tanárnak....


Amúgy megtörtént eseményekre lennék kiváncsi

2017. febr. 5. 13:35
 3/11 A kérdező kommentje:
"Megbocsátható" megbocsáJtható
2017. febr. 5. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező: a megbocsátható helyes formula.


Nem csak a tanároknak fontos a helyesírás. Minden normális embernek az, intelligens ember megköszöni, hogy kijavították. Ugyanis dédelgetni egy nyilvánvaló hibát, és nem javítani, semmiben nem fejlődni, kiigazítást nem elfogadni: na, az a durva szellem démon sztori. Olyan proliféle.

2017. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Igen az elozo eletemben. Tisztan emlekszem de egyben nagyon is ijeszto volt szamomra. Olyan dolgokra kenyszeritett amit soha nem tennek meg...A rossz dolgokra tisztan emlekszem....remelem nem csak rossz dolgok tortentek velem :(...egy demonnak koszonhetem az eletem egy autobalesetbol hozott vissza ket napig halott voltam :/...de en ez ido alatt nem emlekszem semmire...par nap utan ereztem, hogy eleg fura dolgok tortennek velem kiesnek dolgok amire nem emlekszem, hogy kerultem oda stb...mintha megvaltoztam volna belul nem az voltam aki a beleset elott volt. Nem volt superman erom nem kell ilyesmire gondolni de hirtelen mintha mindent tudtam volna de tenyleg nem voltam olyan jo tanulo na jo nah..olyan kozepes...de olyan konnyen ment a tanulas :D ez kb olyan 1 honapig tartott...arra az estere nem szivesen emlekeznek vissza :( onnan minden rosszra fordult...mintha csak vart volna a megfelelo pillanatra...olyan jo volt minden...(akkor ezek szerint jo is tortent velem...:D) csak egyszeruen nem akarok semmire emlekezni nem tudom mikor haltam meg es hogyan...de most itt vagyok csomo emlekkel es nem tudom, hogyan tortent meg de szerintem meg mindig "bennem" van vagy valamit tett velem...nm tudom...vannak visszatero almaim mintha az elozo eletemmel kapcsolatos lenne de nem tudom, hogy tenyleg azok-e :(...es miert almodom mit kellene eszrevennem ?
2017. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm érdekes volt a sztorid... :)
2017. febr. 5. 14:10
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem ilyen ijesztos story-ra voltal kivancsi ? Meg mindig felek a sotetben...jogsim van de nem vezetek tobbe...a szuleim akartak...(a szuleim nem tudjak, hogy igazabol mi tortent velem)....nah...eleg a hulyesegbol azt hiszem :D...tenyleg nem tudom, hogy leteznek -e szellemek ^demonok ....de nem tudom hova tenni...szeretnem elhinni de ha nincs valami bizonyitek akkor ez ilyen formaban nem fog menni. Lehet, hogy fura lesz amit irok...de ha tenyleg leteznek szellemek / demonok akkor igazabol ugyan ugy letezhetnek (valahol) vampirok is =D Es ha vampirok leteznek akkor ufok is :D...de mar nem ragozom tovabb...mert estere se fejeznem be :D
2017. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zsóka__ ***** válasza:
100%
Vannak, akiknek nincs testük. és anélkül élnek köztünk. Én egy házban éreztem valaki jelenlétét, aki többször megcsípte a lábam. Őt hárman is érzékeltük, először a párom, aki ott lakott, aztán én. Később egy bácsi is lakott ott pár hétig, nem beszéltünk a szellemről neki, mégis érzékelte. Ő előtte semmi ilyenben nem hitt, így teljesen tanácstalan volt az események miatt. Egy idős nőt érzékelt, aki ott lakott a házban régebben. Elkezdtünk nyomozni, és megtudtuk, hogy valóban lakott ott egy idős nő, a házban halt meg, és nagyon szeretett ott lakni. Megtudtam, hogy csak nyugodt hangon el kell küldeni őt, hogy keressen magának egy új testet. Ez neki is a legjobb.
2017. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az nincs, viszont van A magyar helyesírás szabályai könyvem, azt szívesen kölcsönadom.
2017. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én a helyedben nyomoznék. Először is mi volt a neve, hol éltél, mi volt az évszám. Mikor születtél. Ezek alapján megtalálhatod annak a nyomát, hogy létezett-e ez a személy. Ha szembementél a törvénnyel annak is nyoma kell legyen.

Summa summárum ha démon van a dologban nem biztos, hogy a saját emlékeid, ha össze tud zavarni az neki csak jó.

2017. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!