Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez lehet szellem? Nem tudom,...

Ez lehet szellem? Nem tudom, hogy ez normális-e vagy sem.

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom, hogy hol kezdjem. Kiskorom óta ugyan abban a házban élek. A szüleim azt mondják, hogy kb 5-6 éves koromban volt egy képzeletbeli macskám. Semmi nem történt 13 éves koromig amíg a tesóm ki nem költözött a szobából. Azóta éjszakánként olyan, mintha valami ott lenne, nem figyelne, csak mintha valami ott lenne. Nehezen tudok emiatt elaludni, azzal szoktam nyugtatni magam, hogy ha ártó szellem lenne, már bántott volna. Érdekesség, hogy azóta lett egy macskám és amikor a semmibe bámul akkor azt mindig a szobám felé fordulva teszi. De még csak most az amit TÉNYLEG nem tudok megmagyarázni pedig próbáltam. Amikor hosszabb ideig nem vagyok otthon és senki sem megy be a szobámba akkor hazaérésem után furcsa dolgok szoktak lenni. Pl: 2 hétig nem voltam otthon, haza érek és az összes bútoromon áll a homok. Az ágyamon és a földön nincs homok csak az asztalon és a szekrényeken. Egészen a sarkokig kinyúlik a homok. Volt már olyan, hogy, szintén a bútorokon, valami barna oda szárat folyadékot találtam. Gondoltam a macskám volt az (mert a szomszéd gondozta amíg nem voltam otthon) de aztán kiderült, hogy a macskám az egész távol létemet a szomszédnál töltötte. De a legütösebb az amikor este 10 óra fele egy sikoltáshoz hasonlító dolgot hallok. Senki más csak én. Csak egy másodpercre és ráadásként halkan. Szintén este 10 óra fele 3-szor hallok 3 léptett a plafon felöl. Ehez hozzá tartozik, gogy társasházban élek a tizediken. A sikoltásra meg a lépésekre gondoltam, hogy a zaj ami a házban zerjed, de a többit nem tudom megmagyarázni.

#szellem #természet felleti
2017. márc. 12. 13:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy az ágyamon szoktam találni valami tollhoz hasonlító valamit. Ilyen pihe. Ebbe az az érdekes, hogy semmi olyan nincs a HÁZBAN amiből ilyen toll/pihe szerüség jöhetne.
2017. márc. 12. 13:27
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szellemek nem léteznek. A sikoltást meg a lépéseket valószínűleg tényleg a házban valahonnan hallottad (hacsak nem álmodtad), és a többire is kell, hogy legyen valami hétköznapi magyarázat.
2017. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amimor senki sem járt nálam (még én sem) de valaki poénból bekente a bútoraimat homokkal. Persze....
2017. márc. 12. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Befújta a huzat, vagy csak te hiszed azt, hogy nem járt ott senki. Ezernyi oka lehet.
2017. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%

Szerintem ez egy szellem :D

Beszélgess vele :D

2017. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Radics Peti...
2017. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ne hallgass olyanokra akik nem hisznek benne. Én személyesen sok hasonló esetet tapasztaltam, a legutóbbi 100% ártó volt.Mi is panelban élünk és mi is betudtuk a hangokat a háznak. Hiba volt. Igazából ha ártó szellem volna, akkor miután elég eenergiát szív el a környezetéből, olyan dolgokat tenne amiből határozottan érezned a bántó szándékát. Javaslom, hogy semmiképp ne akarj vele kapcsolatba lépni. Ha netán valóban súlyosodna a helyzet, akkor hozzáértő könnyen átsegítheti a fénybe. Valószínűleg kóbor lélek. A homokot nem tudom hová tenni.
2017. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

"Ne hallgass olyanokra akik nem hisznek benne."

Nagyon okos tanács, hiszen, ha hallgatnál rájuk, vagy netán csupán figyelembe vennéd mondandójukat, az gondolkodásra késztetne!

.

"azóta lett egy macskám és amikor a semmibe bámul akkor azt mindig a szobám felé fordulva teszi."

Ha a macskád a szobában van, bármerre is fordul, mindig a szobád felé néz...

.

"nem tudok megmagyarázni pedig próbáltam"

Az, hogy "próbálod megmagyarázni", de nem sikerül, nem jelenti azt, hogy nincs is elfogadható magyarázat. Csak te nem tudod...!

Nem te vagy az egyetlen, akinek 5-6 éves korában képzeletbeli állata volt. Sőt! Az 5-6 évesek többsége önmagát herceg kisasszonynak, vagy királyfinak képzeli magát, ez ráadásul teljesen normális!

Halk sikolyt hallani igen jó hallásra vall, van okod az örömre.

Kérdésed az én véleményem szerint átlátszó, rosszul sikerült trollkodás.

2017. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves nyolcas válaszoló. Nagyob köszönöm a válaszod mivel te vagy az első aki egy normális választ is meg tudod fogalmazni.

A macskám alig megy be a szobámba ezért lehetetlen, hogy ott bambuljon el. Egyébként köszönöm, a hallásom tényleg jó. Itt ami miatt gondoltam szellemnek az az érzés ami körülvesz a szobámban meg a homok, por, sár a bútorokon. Egyébként volt olyan is, hogy a macskám nem volt hajlandó bejönni a szobámba csak ott ált az ajtóba és nézte meredten az egyik sarkot. Megnéztem én is, hogy mi lehet az amit ennyire néz, de semmit nem láttam ott pedig alaposan néztem végig.

2017. márc. 17. 15:01
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
75%
Legközelebb nézz be a szekrénybe! Hátha van ott valaki..
2017. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!