Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek a multban volt...

Szerintetek a multban volt valami kozunk egymashoz?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom (lanyok vagyunk) es rengetegszer elofordul, hogy ugyan az torteneik velunk egyszerre es ugyan azt mondjuk ugyan akkor. Irok peldakat

-mentunk fel egy dombon es nem beszelgettunk utana egyszerre mondtuk hogy jaaahj

-kulon varosban elunk es ugyan abban a pillanatban begorcsolt a labunk

-volt amikor egyszerre tusszogtunk

-meseltem neki ikres torteneteket es utana ugyan azt ugyan akkor mondtuk de amit mondtunm nemnem volt ertelmes egyebkent szoval.. aztan nevettunk ezen es par perc utan megint egyszerre

-meg csendben ultunk esel egyszerre felkiabaltunk

-es rengetegszer, napi tobbszor ugyan azt mondjuk ugyan akkor

-a multunk pedig kb mindenben ugyan az


Ja es kb 3 eve ismerem.

Aki tudja mi lehet irjon legyszi.

Koszi



2017. márc. 23. 21:53
 1/8 anonim válasza:
26%
Véletlenek csak szerintem. 😆
2017. márc. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Még az egypetéjű ikrek közt is van gondolkodás és jellembeli különbség.

Remélem, nem gondolsz arra, hogy múltbéli EGY lelked most KÉT testben született újjá? (Nagy baj lenne, ha ilyen eszedbe jutna!)

.

Nem írod, mennyi idősek vagytok.

Korotok azért lenne érdekes, mert kérdésed fogalmazása szerint még a telefont sem tudhatnád használni.

2017. márc. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy picit mélyebben belegondolunk az ősrobbanásba, akkor mindannyian egy forrásból származunk, tehát mindenkinek van valamilyen rezgés-szintű kapcsolódása mindenkihez. Tudományos forrást most hirtelen nem tudok mutatni, de a kvantumfizikusok ilyen jellegű kísérletekkel igyekeznek ezt bizonyítani (akár a telepátia létezését is):

[link]

2017. márc. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van ilyen barinőm..mikor engem leépitettek a cégtől őt is..majd mikor engem betegség miatt elküldtek 4év utàn akkor öt is..mikor àlmodtam vele akkor ő is velem -kellemeset ahogy ő mondta, mikor mesélte hogy fiatal volt kola fagyiért ellenszolgàltatàst tett-de élvezte velem is megtörtént igaz én eggyàltalàn nem élveztem..

Bàr tudom ő nagy szàmitogépzseni meg manipulàtir-véletlenekbe nem hiszek valoszinű olvasta a "titkos zàrt naplom"-ami egy szàmitogépzseninek nem akadàly igy könnyen mesélt velem azonos történeteket hogy a naiva beleélje magàt hogy mi ikerlàngok vagyunk meg rokonlelkek stb.

Pedig a horoszkopunk megirta bem illünk össze :P de ő se meg én se hittem ebben.. szembe mentem az àrral megvàltoztam -néha rossz irànyba- hagyta hogy végigszenvedjem egyedúl ezt az utat -elnézte hogy kidobtàk a szemem -jo hogy nagyobb bajom nem lett-aztàn felszivodott :( ugyanugy mint a szemem alatt a véralàfutàs..

Üdv ha olvasod .. a miértekre sose adsz vàlaszt "elmondom majd"

2017. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 thoomas26 ***** válasza:
Találó rátok a mondás, hogy egy hullámhosszon vagytok. Talán az is elmondható, hogy lelki társak vagytok? Lehetséges, hogy nem az első élet, melyben egyszerre születtetek le, s már sok szál fűz benneteket egymáshoz, lehetséges, hogy valóban lelki társak vagytok. Azért tudtok ennyire egymásra hangolódni, s ezért tudjátok egymás gondolatát megérezni.
2017. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tudom ezt hívják (a' tüszögés fas_zság ) telepátiának .

Ismeritek egymást össze hangolódtok az a' baj ,hogy felváltotta a' beszéd . Hosszú távú hátránya a' kolektív tudatosodás ,és hisszú gondólj bele köll vagy 100 generáció az eredeti emberi életkóral ami 1000 év körűl van . Aghartaiaknak (hogy basszák meg) még mindig ez van !

2017. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha engem lecseréltek akkor veled is az lesz béla?mint mindenben ugyanaz történt -igy lett megirva..mert ugye véletlenek nincsenek..munkanélküliség kapcsolatokat öl..ja és a munkànak élés is amikor nincs a màsikra idő..
2017. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 promisi2002003 válasza:
Lehetséges,hogy egy előző életben egy testben éltetek,azaz siami ikrek voltatok.
2017. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!