Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A testen kívüli élményeket...

A testen kívüli élményeket mivel magyarázza az ezotéria? Mi távozik a testből, hová és miért?

Figyelt kérdés

Ennek a valaminek van személyisége, egyénisége, emléke és kapcsolatba tud lépni a fizikai világgal, abban lenyomatot hagyva?


Mese:

Tegnap kb. ha pontosan néztem az órát (amit kizártanak tartok), akkor kb 45 percig folyamatosan zsibbadt a fejem, néha a kezem és többször úgy éreztem, hogy kimásztam a testemből és többször sikerült szándékosan visszaidézni félálomból a jelenséget. És az ami kimászott olyan intenzív volt, hogy érezte a tárgyakat stb.. (persze egy virtuális valóságban).


Igazából a kérdést a reinkarnáció és néhán keleti gondolat miatt tettem fel.

Ha valaki reinkarnálódik, miért felejt? Hová szerzi a tapasztalatot és meddig?



2017. máj. 20. 22:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amire emlékszel az csak lenyomat. A lelked visszatérése okozta. Az emlékek és az érzékszervek az agyadban, testedben működik, sőt az időérzéked is. Az álmaidat, ilyen emlékeket a lelked lenyomatának mondanám. Az érzések is testiek. A lelék szerintem csak egy fókusz, a figyelmed. A gondolkodásod se te irányitod, hanem a tapasztalaid váltják ki. Testen kivül tapasztaltál vmit amihez az agyad filmet gyártott.
2017. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!