Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért ébredek meg majdnem...

Miért ébredek meg majdnem minden éjjel hajnali 3 előtt pár perccel vagy 3 és 4 között? Félnem kellene valamitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amint a kérdésben is említettem, mostanában majdnem minden nap, ha nem is minden nap, minden második nap biztosan, megébredek hajnali 3 előtt pár perccel, vagy 3 és 4 között. Először nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, ugyanis az első alkalom előtt néztem ilyen 3AM challenge videókat youtube-on. De amikor több héten keresztül minden éjszaka megesett, kezdtem beparázni.

Ami a legérdekesebb, hogy legyek bármilyen fáradt, feküdjek le bármilyen későn, úgyis megébredek ezekben az időpontokban, és teljesen kipihentnek érzem magam, visszaaludni pedig nem tudok csupán akkor, amikor szó szerint kel fel a nap.

Kezdek félni, hogy nem véletlen, habár egyszer sem tapasztaltam semmi furát, és nem is láttam semmit a sötétben. A félelem sokszor a hatalmába kerített, főleg miután olvastam, hogy ez az időpont az ördög órája, de igyekeztem mindig elnyomni magamban.


Miért történhet ez? Mit tehetnék ellene? És miért van, hogy párszor nyugodtan végigalszom az éjszakákat, míg máskor nem?

Ez kikészít, mert szó szerint taccsra vágja az egész napomat.


A segítséget előre is köszönöm, és kérlek kíméljetek a troll válaszoktól.



#hajnal #ördög órája
2017. jún. 11. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hozászokot a szervezeted.
2017. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmitől sem kell fèlned. Sem az ördög sem az ő órája nem igazi. Erre magyarázatot ad az egyház hatalmi helyzete ès a hívői akik fèlik a poklot ès hatalmon tartják az egyházat. Egyszerűen annyiról van szó, hogy felèbredsz. Èn ha fel akarok èbredni hajnali 4 kor akkor elötte egy kettő pecel fel is szoktam. Amin elalvás elött nagy èrzelmi kísèrettel töprengsz az általában összejön. Nálad a fèlelem váltja ki ezeket az èbredèseket.
2017. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A kínai szerv óra szerint ezért:


3-5 óra között: eljött a tüdő aktív ideje, felkészül az egész napi munkára. A férfiak nemi aktivitása ebben az időintervallumban a legnagyobb, mert ilyenkor termelődik a legtöbb nemi hormon.

2017. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1-es: Hogy szokhatna hozzá a szervezetem alig pár hét leforgása alatt? Ráadásul ha hozzá is szokott, nem lehet, hogy csupán egy vagy két óra alvás után éberebb és kipihentebb legyek, mint mondjuk 12 óra alvás után. Ez az, ami zavar.


2-es: Igen, most már valóban félek az éjszakáktól, mert tudom, hogy megint meg fogok ébredni, és végigvirrasztom az egészet. Azonban nem gondolok arra, hogy pontban háromkor történik meg ez. Mindemellett sokszor már meg sem nézem az órát, mert tudom, hány óra. Valahogy érzem.


3-as: Értem, mit akarsz mondani, azonban eddig soha nem fordult ez elő velem. És akkor is megébredni, amikor alig aludtál 1 órát... Szóval, nem tudom.

2017. jún. 11. 16:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is rendszerint felébredek mostanában minden nap fél három és három között, úgy, hogy teljesen éber vagyok, de mivel szerencsére minden körülmények között bármikor el tudok aludni, így ilyenkor megyek iszok egy kortyot, majd ott folytatom ahol abbahagytam, alszok 5:30-ig. De egyébként mostanában vettem fel én is ezt az érdekes szokást, 2-3 hete. Biztos az időjárással lehet összefüggésben vagy ilyesmi.
2017. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kelj fel ekkor, csinálj valami teendőt. Használd ki ezt állapotot amíg tart, mert adomány.
2017. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez babáknál is ki tud alakulni. Húzd fel az órád hajnali egyre, akkor kizökkent a berögzött 3-or´si ritmusodból utána nem fogsz felébredni... Ez természetes
2017. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az éjjel is megébredtem, sőt, jóformán el sem aludtam, mert emlékszem ahogy végig forgolódtam, és már-már a sírás kerülgetett, hogy képtelen vagyok elaludni. Nagyon remélem, hogy ezt csak egy átmeneti állapot, mert lassan kikészít.
2017. jún. 12. 15:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendeződött már az alvásidőd? Mert ha nem, nekem van egy ötletem.
2017. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendeződött, hála az égnek. Gondolom azért, mert napközben próbálom jobban kifárasztani magam, hol tanulással, hol járkálással, és később is fekszek le. De attól még elmondhatod az ötleted, mert lehet fel fog még lépni nálam ez a probléma.
2017. jún. 26. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!