Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért ébredek meg majdnem...

Miért ébredek meg majdnem minden éjjel hajnali 3 előtt pár perccel vagy 3 és 4 között? Félnem kellene valamitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amint a kérdésben is említettem, mostanában majdnem minden nap, ha nem is minden nap, minden második nap biztosan, megébredek hajnali 3 előtt pár perccel, vagy 3 és 4 között. Először nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, ugyanis az első alkalom előtt néztem ilyen 3AM challenge videókat youtube-on. De amikor több héten keresztül minden éjszaka megesett, kezdtem beparázni.

Ami a legérdekesebb, hogy legyek bármilyen fáradt, feküdjek le bármilyen későn, úgyis megébredek ezekben az időpontokban, és teljesen kipihentnek érzem magam, visszaaludni pedig nem tudok csupán akkor, amikor szó szerint kel fel a nap.

Kezdek félni, hogy nem véletlen, habár egyszer sem tapasztaltam semmi furát, és nem is láttam semmit a sötétben. A félelem sokszor a hatalmába kerített, főleg miután olvastam, hogy ez az időpont az ördög órája, de igyekeztem mindig elnyomni magamban.


Miért történhet ez? Mit tehetnék ellene? És miért van, hogy párszor nyugodtan végigalszom az éjszakákat, míg máskor nem?

Ez kikészít, mert szó szerint taccsra vágja az egész napomat.


A segítséget előre is köszönöm, és kérlek kíméljetek a troll válaszoktól.



#hajnal #ördög órája
2017. jún. 11. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez idő tájt Én is sokszor fel szoktam ébredni. Olyan 4 óra körül. Végül kiderült, hogy van egy gyomorszáj sérvem, és a szervezetem ezt öblíti mindig át a gyomor tartalmával. És ezt azért teszi mindig négykor, mert a gyomorban ekkorra nincsen szilárd anyag. Ha a szennyeződés olyan makacs, hogy többszöri öblítéssel sem tudja kimosni, akkor megemeli a gyomorsavat, és azzal próbálkozik. Ez a megemelt gyomorsav égeti a nyelőcsövet, de lehet Te ezt még nem érzed. De az információ az agyba jut, és úgy reagál rá mintha pofon vágtak volna. Ezért illan el az álom. Én úgy védekezek ez ellen, hogy lefekvés előtt mindig eszek néhány falatot, és reggelre még van szilárd anyag a gyomromban, és ez akadályozza az öblítést.
2017. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hű, picit megijesztettél. Azért remélem, hogy nálam nem áll fent ez a probléma. Mostanában végigalszom az éjszakákat, és gyomorfájásra sem panaszkodok. Mindenesetre köszönöm a válaszod!
2017. jún. 28. 12:42
 13/13 anonim válasza:
Én ugyanúgy vagyok ezzel, mint te, bár az a jobbik eset, hogy 3-kor ébredek, van, amikor éjfélkor.
2017. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!