Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez a dübögés minden...

Mi lehet ez a dübögés minden este?

Figyelt kérdés

A szobám mellett van egy kis helyiség, a házon kívül ahol asztalok szekrények vannak.

Nagyim ruhái vannak benne aki mar sajnos nem él. Minden este dübögés hallatszik onnan olyan mintha valami tompa tárgyat nekiütnének a szekrénynek. Vagy mintha valami/valaki lomolna brnnem. Ilyenkor a kutya is ugat. Na ez a helység meg a szobám között csak 1 fal van és tavaly volt egy időszak amikor nem bírtam megmaradni a szobamban. Ha hosszú tavon bent voltam kb 1-2-3 órát depressziós lettem, öngyilkos gondolataim voltak, kilatástalannak láttam mindent. De nemnis tudtam sokáig a szobában lenni mert légszomjam volt, éjjelente arra riadtam fel, hogy nem kapok levegőt stb. Mindig azt ereztem a szobamban, hogy nem vagyok egyedül.

Na ez lassacskán elmúlt... de most ez a dübögès :(

Mi lehet ez?


2017. nov. 3. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak, ahogy este hűl ki a bútor azt hallod.
2017. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Itt nem érdemes ilyeneket kérdezni, mert csak beszűkült agyú birkák járnak ide. Amúgy nem irigyellek...
2017. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 A beszűkült agyú birkával rám céloztál? Szerintem azért, mert nem írom azt egyből, hogy "Úristen nálad biztos szellemek kísértenek" még nem vagyok beszűkült agyú. Én is hiszek ezekben a dolgokban, de ha történik valami mindig megpróbálok rá racionális választ keresni, mert attól, hogy valami elsőre fura, vagy ijesztő azt egyáltalán nem biztos, hogy paranormális dolog okozza. És, ha egy szekrény hangokat ad ki, azt simán okozhatja az, ahogyan kezd kihűlni...
2017. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugy 300-350 m lakunk a vasutallomastol,szekrenyem ajtaja picit log-es hihetetlen-de siman bevibral amikor erkeznek es fekeznek a vonatok.Sokaig nem is jottem ra hogy mi van,de nyaron nyitott ablak mellet ejszaka idehallatszik a fekek femes csikorgasa es azzal egyidoben az ajto is kezdi a sajat eletet :)
2017. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De légszomjat és depressziót nem okoznak a vonatok,igaz?

Valahogy meg kéne tisztitani a hàzat.Lehet hogy van ott abban a helysegben valami amihez nagyon kötődött az elhunyt.Valoszinü még nincs tisztàban vele a lélek hogy màr nincs itt helye.Valamit keres vagy csak probal még "elni" maga modjan.bizonyàra nagyon zavart lélek és atveszed a negativ energiait.Ha lehet probalj megszabadulni a holmiktol amik abban a helysegben vannak.Ha eszedbe jut esetleg valami amit kereshet azt vidd ki a sirjara ha lehetseges.

2017. nov. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
téveszme?
2017. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Khazad-dum hídjához!
2017. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 :Nem okozott sem legszomjat sem depressziot,de a kerdes cimebol valamint utolso elotti mondatabol ugy ertelmeztem h csak a duborgesrol van szo...
2017. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem bekoltozott egy nyest/patkany, madar a kis helyesegbe es o feszkelodik ejjel.
2017. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!