Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki felvette velem a...

Valaki felvette velem a kapcsolatot. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egy nő elkezdett hozzám beszélni, azóta folyamatosan hallom őt. Olyan, mintha a távolból beszélne hozzám valaki.

Ez a személy tud olvasni a gondolataimban (pl. gondolok valamire, amit aztán ő hangosan kimond.)

Képes az emlékeimben turkálni, tehát hozzáfér a tudatalattimhoz is. Olyan emlékeket hoz fel, amiket én már rég elfelejtettem.

Ezenkívül egyfolytában kritizál, negatív megjegyzéseket tesz rám.

Azt mondja azért lépett velem kapcsolatba, hogy megőrjítsen engem...


Amennyiben ez nem hallucináció, akkor mi lehet, hogyan lehetséges ez?

Kihez tudnék ezzel a problémával fordulni?


2018. márc. 9. 18:00
1 2
 1/19 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

"Kihez tudnék ezzel a problémával fordulni?"


Pszichiáterhez, mégpedig minél gyorsabban. Mielőtt még a nő a fejedben valami hülyeségre is rávesz...

2018. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2018. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
A skizofrénia csúnya egy betegség.
2018. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez elegge skizofrenianak tunik. Menj szakemberhez.
2018. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha igaz akkor menj orvoshoz ez nem ezoteria ez betegseg
2018. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Igen, sajnos a többszörös személyiséged lehet. Egy korábbi (akár gyerekkori, amire nem emlékszel) trauma hozhatta létre, de mindenbizonnyal a közelmúltban történt ismételt trauma hozhatta a felszínre. Előfordulhat az is, hogy egy démon akaszkodott rád, mert épp sebezhető voltál. Az öcsémmel történt meg az utóbbi. Addig, amíg nem tapasztalja meg valaki, addig csak gúnyolódnak. Láttam, amit láttam, tudom, amit tudok.
2018. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Facebook
2018. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Ki lehet deríteni, h idegen entitás az, ami beszél a fejedben vagy pedig te kezdesz megőrülni.


Markolj bele egy zacskó babba, és kérdezd meg a hangtól a fejedben, hány babszem van a kezedben. Aztán számold meg, mennyi van a kezedben. Ha pontosan tudja, h mennyit markoltál, nem téveszti el, akkor lehet idegen entitás. Ha nem tudja, akkor a te fejedben van a zaj.


Mindkét probléma megoldására van szakember.

2018. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
"pl. gondolok valamire, amit ő aztán hangosan kimond". Ezt mégis hogy? Ha csak a fejedben "hallod", akkor nyilván nem lehet szó "hangos kimondásról".
2018. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve ha ő mondja ki és tényleg tudathasadása van. De szerintem troll.
2018. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!