Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem lehetett, entitás?

Szellem lehetett, entitás?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel telefonon a neten lógtam, a szobában sötét volt és hallottam a folyosón egy hangot mint amikor a csavart vagy valami hasonlót leejtik. Folytattam a telefonozást, nem tulajdonítottam neki különösebben érdeklődést de amikor újra netezni akartam láttam pont éjfél volt amikor ez történt. Később egyre hidegebbet éreztem bár nyitva volt bukón az ablak, és egyszer hallottam valaki a kilincset lenyomja de senki nem ment ki más szobából. Más zaj nem volt. Reggel láttam péntek 13 ezért nagyon beparáztam. Eddig szkeptikus voltam lehet összefüggés ez vagy nem. Pár hónapja lakok ott ha számít.

2018. ápr. 13. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos.De lehet.Péntek 13 nagy összefüggésben van az illyenekkel.
2018. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Most azóta történt mér ilyen?

2018. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Reggel és délelőtt semmi ilyesmi nem volt bár kisebb bonyodalom: amit nem akartam az lett de nem vészes, csak az éjjel féltem. Eddig abban a lakásban sem tűnt fel semmi.
2018. ápr. 13. 15:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Csaj éjjel ijesztő volt mert az a “csavar” leesett és hallottam ahogy gurul aztán a többi. Remélem nem szellem. :(
2018. ápr. 13. 15:41
 5/10 A kérdező kommentje:
*csak
2018. ápr. 13. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívd Winchesteréket a fenébe is!
2018. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem sok olyan szellem van amelyik tárgyakat tud megmozgatni.Szerintem nem az.
2018. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem valószínű. Te magad is csak akkor kezdtel "parázni", amikor reggel "kapcsoltál", hogy milyen nap és dátum van...
2018. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Nem, akkor kezdtem amikor láttam éjfél van és akkor történt a zaj. Bár reggel a péntek 13 csak dobott rajta. :) Szóval végülis igazad van.

2018. ápr. 15. 23:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Mármint a zaj után láttam, hogy éjfél van. Nem előtte.
2018. ápr. 15. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!