Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez az entitás?

Mi lehetett ez az entitás?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban, úgy 1 óra körül arra keltem fel, hogy "ráz a hideg", így megigazítottam a takarómat, és megpróbáltam elaludni, de valami motoszkálást hallottam a nyitott ablakon át. (Azt tudni kell, nekem egy kocka alakú szobám van, ahol az ágy a kocka bal alsó sarkánál van, és rögtön utána van egy nyitott ablak.) Felkelltem, és kinéztem az ablakon, ahonnan rálátok az udvar, illetve az utca egy részére, így a kerítésre, a kerítés előtt (tehát az "utcán" álló) álló alacsonyabb fenyőfára, illetve egy utcai lámpára. Amint kinéztem, egyből észrevettem valami fura, oda nem illő alakot a kerítés és a fenyőfa között, ami furcsán, egy helyben mozgott. Mivel nem fúj szél, így kizártam a fenyőágak mozgását. Ahogy lassan hozzászokorr a szemem a sötéthez, láttam hogy úgy egy kb 150 centi magas "valami" állt a kerítés előtt, de pont úgy hogy a beérkező fény miatt lássam az alakját, de ennél több részletet nem. Aztán hirtelen kirázott a hideg, libabőrös lettem, majd azt vettem észre mintha ez a valami eltávolodna a szomszéd ház iránya felé, de nem igazán láttam hogy mozogna, hanem mintha arra "lebegne", de vonakodva, lassan. Ahogy kimentem, felkapcsolt kültéri világítással, és egy zseblámpával, az a valami eltűnt. Visszamentem a szobámba, majd ismét ugyanolyan sötétben odanéztem, de nem volt semmi. Ekkor eléggé megijjedtem, és bezártam a bejárati ajtót, meg a szobám ajtaját is kulcsal.


Szellemre nem tippelnék, mert eléggé látszódott, hogy van valami fizikai formája. Hangot nem adott ki,amikor "ellebegett" akkor sem.



2017. júl. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
:"D
2017. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt örömmel megbeszélném veled privátban.
2017. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Valaki odaszart, aztán elosont.


"ami furcsán, egy helyben mozgott."


Vagy éppen kiverte magának.

2017. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Fények tükröződése, káprázott a szemed a hirtelen fénytől.

Egyedül laksz, vagy valakivel?

2017. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szüleimmel lakom, nem volt kint senki.
2017. júl. 29. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
bokorbaszarós forma
2017. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!