Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tehetnènk hogy elmenyjen...

Mit tehetnènk hogy elmenyjen ez a lèny?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm házában pár hete èszleltünk furcsa dolgokat. Nagyon rossz hagyma szerű szaggal jövő hideg... Szinte èreztük hogy valami nincs rendben. Kutattam ès este láttam egy női alakot. Nem felelt, nem tett semmit. Estènkènt a barátnőm az álmában furcsa hangokat ad ki, suhanások hallhatók főkèpp 1 ès 3 óra körül hajnalban, a kutya is vonyít ameddig alszik. Tegnap este a barátnőm furcsán viselkedett ami nem vall rá, szinte azt gondolnám hogy nem ő az aki beszèl velem. Ma mondtam neki hogy furcsának találtam a viselkedèsèt ès belátta hogy nem vall rá. Hogyan űzzűk el ezt s valamit?
2018. máj. 29. 14:11
 1/6 anonim válasza:
Nekem is bolt ilyen, csak nem foglalkoztam vele
2018. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Volt*
2018. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
2018. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
64%
Amikor észleled, próbáld meg megkérni hogy menjen el. Mond meg hogy megijeszt, és zavar a jelenléte. Nálam bevált :)
2018. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ne higgy hülyeségekben, és rögtön el fog tűnni!
2018. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tagadd meg létét!

Ezzel annyira megbántod, hogy örökre elmegy!

2018. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!