Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki találkozott már szellem...

Valaki találkozott már szellemekkel, vagy látott, esetleg mástól hallott történetet? Aki igen azt kérem írja le

Figyelt kérdés
engem nagyon érdekelnek ezek!, ja és aki nem hisz a szellemekbe az ne írjon ide
2010. okt. 24. 18:08
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
64%
Húúh nálunk táborba este kimentünk csoportosan pisilni és nem kapcsolódott fel a villany pedig kapcsolgattuk utána úgy megijjedtünk egy hangtól visszafutottunk az ágyba és az egyik bnőm aki nem vokt akk benne a budicsopiba kiment és felkapcsolta a villanyt...Másik eset második év ugyanabban a táborban beszélgettünk a boszorkányokról szellemekről természet feletti lényekről és egyszer csak kiégett mindegyik lámpa úgy megrémültünk :) aztán másnap kiderünt hogy csak áramszünet volt...(Tábor: Ausztria Lackenhof)
2010. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
18:52, 18:54, leírtam a kérdésben hogy AKI NEM HISZ a szellemekbe az ne válaszoljon baromságokat, látszik hogya néma éertő olvasás nem az erősségetek!!
2010. okt. 25. 17:00
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem ártana, ha a helyesírásban is annyira hinnél, mint a szellemekben.
2010. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy szavahihető ismerősömmel történt a következő eset: Éjjel a szobájában megjelent a halott nagynénje és beszélt hozzá. Csak egy valamiben különbözött a nagynéni: szőke volt a haja, nem vörös, ahogyan életében. Az ismerősöm elmesélte a látomását az édesanyjának, aki nagyot nézett, és megmondta, hogy a nagynéni haja csak festett vörös volt...az eredeti hajszíne szőke, de így az ismerősöm sose láthatta!
2010. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
19:23 tényleg, ez durva viszont nagyon érdekes is, köszi hogy megosztottad:)
2010. okt. 26. 18:15
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az anyukám mesélte,hogy egy ismerősének a házában meghalt egy öreg házaspár és ott kísértenek.Éjszaka a székeket mozgatják,meg csapkodják az ajtókat,ilyesmi.
2010. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

hát nekem sok fura dolgom van

mikor kicsi voltam, egyik este blakelőtt elsuhant egy hófehér, anygal forma valami. pedig nem égett semmi, kocsi se ment az úton úgyhogy nem tudom mi volt.


tavaj anyu volt osztálytársához mentünk kocsival. eltévedtünk mert más útvonalon mentünk mint szoktunk. egy kis, szűk utcába értünk ahol egy piros kocsi állt. megyünk, mikor odaérünk apu lassít mert ki akarja kerülni anyu mondja hogy vigyázz mert megy ott valaki. közben sehol senki. aztán elmondta hogy látott egy alakot kijönni a kocsi mögül és átment az úton.


ősz elején éreztem a mamám illatát pedig már vagy 2 hónapja nem volt nálunk.


suliban feleltünk és mondom a padtársamnak hogy tuti hogy én felelek és abban a pillanatban mondja a tanár a nevemet.

most vagy 2 hete megy az x-faktor(xD) és akkor mondták hogy ki jut tovább a következő döntőbe. én pakolászok a tv-ben meg húzzák az időt. én mondom anyunak hogy nikolas fog továbbjutni és abban a pillanatban mondják a nevét.


ez tegnap volt. pakolok és a füzetemet felteszem a mellettem lévő polcra. (a földön volt) pakolok tovább vagy 2 perc múlva ugyan úgy, uygan ott van a füzet mint volt.

-nem esett le mert stabilan volt

-nem tettem le

-ha le is esett nem ugyan úgy és nem oda esik le mint ahol és ahogy volt.

2010. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért :)
2010. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
15:46 ,1542 köszönöm hogy leírtátok a történeteiteket(:
2010. nov. 3. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!