Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tényleg kapcsolatba lehet...

Tényleg kapcsolatba lehet lépni halottakkal?

Figyelt kérdés

Kérem aki nem hisz benne, hülyeségnek tartja az csak görgessen tovább.

Nagyon szeretnék kapcsolatba lépni valakivel a túlvilágról aki 30 éve nincs velünk.

Van esetleg olyan aki tényleg ért hozzá, és tudna segíteni ebben?

Én nem ragaszkodnék hozzá, hogy itthon csináljam, szivesen elmennék olyanhoz aki foglalkozik ilyennel, de nem csak lehúzni akar pénzel.

Köszönöm ha hasznos választ adsz.


2018. júl. 23. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod
2018. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább beszélnék az édesanyjával, ha van rá módom, mint hogy idézgessek.
2018. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szenes43 ***** válasza:
Nem számít hogy az illető "továbblépett" s az sem ha azóta újra leszületett. Mikor valakinek a szellemét megidézed a példánál maradva a 30 éve rögzült eseménysor s személy jön le az AKASÁBÓL. Szerintem az anyjával beszélj mert ismeretlenül mit kérdeznél tőle? Az hogy téged érdekel az egyoldalú.
2018. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ööö én nem tudok segíteni de nekem sikerült egy régi ismerőssel, tanítómmal, kapcsolatba lépnem. 2-3 szor meglátogatott álmomban biccentett és eltünt... és mivel a betegségem miatt sok halál közeli élményem volt, lementem alfába, és felidéztem az érzést, lecsökkent a légzésfunkcióm, halkult a pulzusom, eleinte bizsergett majd nem éreztem végtagjaim, hideglett, de úgy mint amikor a nyári szellő átsuhan a porcikákon, aztán semmi, kapu kapuőr, hosszabb komunikáció után beléptem, azaz be vezetett, hozzá... mikor visszatértem, duplán vettem levegőt, sápadt voltam, hideg verejtlkeztem, és 37.4 volt a testhőm, néhány óráig,mindez nyáron vagy késő tavasszal. nem tudom milyen ez a teknika, de senkinek se ajánlom.
2018. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!