Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Szerintetek ez lehetséges, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem,mert ma délelőtt halott rokonainkról beszélgettünk családfa kutatás miatt. Majd a konyhában főztem,és a konyha másik részében leesett a tányér a szekrényről,pedig senki nem volt a közelében sem.

Én nem hinném,hogy véletlen,de a család férfi tagjai szerint hülyeség.

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 21. 17:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tapasztalatát,véleményét.

Eléggé megoszlanak,ahogy a családomon belül is.

2010. jún. 27. 22:11
 12/12 anonim válasza:
Szellemek nem léteznek, senkinek sem kell félni! Egyszerűen leesett aza tányér, megesik az ilyen. Pl. nekem egyszer leesett valami, csak hallottam a lakásban, este volt már, egyedül voltam, de nem tudtam, hogyy mi az. Megijedtem, megláttam aztána földön az ollót, nem tudtam hogy került oda. Hát persze, az ágy szélére volt feltéve, ami nem vizszintes, hanem izé... ferde vagy milyen és lecsúszott róla. nyugi nincsenek szellemek, minden, amit a TVben a szellemek létezéséről bizonygatnak hülyeség
2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!