Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Már átkelt lélekkel tényleg...

Már átkelt lélekkel tényleg nem lehet kapcsolatba lépni?

Figyelt kérdés

Nem idézésre gondolok, mert az veszélyes lehet, hanem pl. hogy ha emlékezünk rá a temetőben (vagy bárhol), ha beszélünk hozzá, azt már ő tényleg nem hallja, nem reagálhat rá?


Valóban csak a még itt rekedtekkel (köztes térben ragadtakkal) lehet kapcsolatot létesíteni?



2018. nov. 1. 08:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Ellenkezőleg! Akik átléptek a fényhazába,azok sokkal jobban tudnak segiteni rajtunk,ittmaradottakon.Az viszont már az ők döntésük,hogy akarnak-e kapcsolatot teremteni velünk,vagy sem. Azonfelül sokszor meglátogatnak bennünket,ilyenkor érezhetjük is jelenlétüket,viszont sokszor hajlamosak vagzunk figyelmen kivül hagyni ezeket a jeleket.Ünnepek táján,vagy családi eseménzeken rendszerint meglátogatnak,ezek a szellemek csupán látogatóba jönnek a szellemvilágból, hogy segítsék, vigasztalják az itt maradt szeretteiket ők nem földhöz kötöttek,ők már átkeltek a fényhazába. Sokan közülük azt a feladatot kapják,hogy visszatérjenek egy-egy családtagjuk mellé szellemi vezetőként. Ami a reinkarnációt illeti, tudni kell, hogy egy lélek nem inkarnálódik teljes egészében, lelkének egy része mindig ott marad a szellemvilágban, tehát inkarnálódott személyt is lehet úgymond idézni,viszont én ebben már nem vagyok annyira jártas. Véleményem szerint, ha egy lélek jönni akar,akkor jön, ha pedig nem,akkor hiábavalóak az idézések. Mint már irtam,ez saját döntése.
2018. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!