Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi lehetett? /lent/

Ez mi lehetett? /lent/

Figyelt kérdés
Egyszer olyan történt velem, hogy éjszaka aludtam, és egyszercsak megjelent egy csuklyát viselő fej a szemem előtt, de teljesen közel, nem volt arca sem, és minden teljesen sötét volt. Ekkor ki akartam nyitni a szemem, de nem bírtam, sikítani akartam, de nem jött ki hang a torkomon, kapálózni akartam, de nem mozdult semmilyen testrészem. Levegőt sem bírtam venni. De ekkor már nem álmodtam, ez egész más volt. A rossz álmokat mindig elfelejtem 1-2 nap múlva de ez már vagy 10 éve történt és még mindig teljesen élesen él az emlékeimben. Mindez a "közjáték" fél percig tartott egyébként. Ez is ilyen alvási paralízis lehet?
2010. jún. 26. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Kiléptél a testedből és még az előtt ébredtél fel hogy vissza tért volna az asztrális tested, ilyenkor szokott ált. jelentkezni a mozdulatlanság. A fekete valamitől féltél ?
2010. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: igen, nagyon féltem, ezért akartam kinyitni a szemem.:S
2010. jún. 26. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen alvásparalízis
2010. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


velem is volt ilyen:Scsak én hangokat is hallottam, meg láttam fényeket is...nem volt kelleemes, para volt:S

hát sztem alvási paralízis volt....de sose lehet tudni...

2010. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

valszeg alvásparalízis.velem is volt már és én is féltem,mintha valami közeledne felém és nem jó szándékkal...búgó hangot is hallottam.

állítólag a testelhagyásnál van ez,/nálam nem történt meg,mert visszairányítottam magam félelmemben/csak alvásparalízisnek is mondják.

2010. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félni azt semmiképpen se szabad. Csak 1 szer volt ?
2010. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alvásparalízis. velem is megtörtént. Kiskoromban sok X-aktákat néztem, szóval simán az Idegenek támadásának fogtam fel. Barátnőm a démonoknak tulajdonította, egy másik barátnőm a szellemeknek. Én azóta a alvásparalízisnek. :D
2010. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem maga a kaszás jöt el érted akkor és észre vette hogy összekevert valakivel ezért életben hagyot :DDD utána meg elfelejtette kitörölni az emlékezetedet.
2010. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!