Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nektek is volt mar ilyen...

Nektek is volt mar ilyen almotok? Mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

Nagypapam 7 eve halt meg hosszantarto betegsegben. Az utolso egy honapban en mar nem lattam ot, mert olyan rossz allapotban volt, hogy szuleim igy tartottak jobbnak. Nem tudtam elkoszonni tole.

Nagyon kozel alltam hozza, nagyon megviselt az elvesztese. Mindig azt vartam, hogy mikor almodok vele, de erre sokat kellett varnom, csak tobb hettel ra tortent meg, viszont az nagyon valosagos volt. Azt almodtam, hogy nagyon siettem ki a hazuk ele, mert ott volt o is, vart ra egy busz. Ujra regi, egeszseges volt, vele volt nehany cucca egy hatizsakban, es azt mondta, ne sirjak, ne legyek szomoru, mert mindig vigyazni fog ram, velem lesz. Megoleltem ot, elbucsuzott tolem, de sietnie kellett, mert mar vartak ra. Soha nem volt azota se ilyen valosagos almom, minden szempontbol mas volt, mint a tobbi. nagyon boldog voltam, hogy ujra lathattam ot, elkoszonhettem tole.

Szerintetek akkor tenyleg vele talalkoztam? Tobb volt, mint egy sima alom?

Akkor eloszor es utoljara almodtam vele...


2019. márc. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvàn való,hogy utoljàra végleg elköszönt tőled az àlmodban.

Valszeg nem is fogsz róla többször àlmodni.

2019. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az álmok is valóság néha.

Nekem a nagymamám csinálta ezt meg velem.

2019. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igy dolgozta fel az elméd hogy nem tudtal elkoszonni tole


En ha valakihez vonzodok akkor mindig rola almodok amig nem sikerul feldolgoznom a vonzodast

2019. márc. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!