Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez ha nem szellem? Üzenni...

Mi ez ha nem szellem? Üzenni akarnak?

Figyelt kérdés
Most költöztünk egy éve egy használtan vett lakásba. Annyit tudok, hogy négy éve halt meg a tulaj egy idős bácsi. Nem hittem eddig a szellemekben de ezt nem tudom mire vélni mi a véleményetek ezekről a dolgokról? A fali óra egyik estéről reggelre csak úgy két órával többet mutatott. Sokszor kopogást hallok ma is nem képzelődtem olyan hangot hallottam mint amikor valami fém dolognak nekicsapódik valami. Ilyenek... még tudnám sorolni.
2019. ápr. 11. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem léteznek szellemek. Egyébként is miért csörömpölnének?
2019. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Èn hiszek a szellemekben, tapasztalat.Létezhet egy másik dimenzió vagy másik sík,ahol ezek a dolgok "működnek"
2019. ápr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Valószínűleg szellem lehet. Én hívnék egy médiumot.

Mikor épült egy lakópark X éve , egy munkás kiesett az ablakon , persze barátnőmék lakásában.

Hát nagyon kemény volt!

2019. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Hmm a Demonok kozott is igy kezdodott aztan lattad mi lett vege
2019. ápr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem zárom ki a szellemek létezését, de ha mostanában költöztetek, akkor még meg kellene szokni az új ház és környékének, szomszédoknak sajátos zajait, mert lehet, hogy csak ezekről van szó. Az órák pedig elromolhatnak, tehát ez sem egyértelmű jel. Ez még sajnos kevés ahhoz, hogy biztosra vehhesük, szellem jár a házban.Várj még, figyelj.
2019. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Tegyük fel, hogy ott van a szellem, mégis lett volna lett volna rá, hogy kopogjon és hogy át állítsa az órádat?
2019. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6 éves koromban szüleim vettek egy lakást. A magas belmagasság miatt, kaptam galériát.

Kb 10 évig laktunk ott és rendszeresen lépteket, recsegést hallottunk a galériárol. Az a tipikus lépés hang, mikor a sarkad a földhöz csapódik. De nem volt ott senki.

Fater azzal hitegetett, hogy ne féljek csak "szárad a fa anyag"


Kb fél éve tudtam meg 24 évesen, h abban a lakásban meghallt valami nő. Mindenesetre ma sem tudom mi adta ki azt a hangot éveken át.

2019. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Leteznek szellemek. Ok az elhunytak itt ragadt lelkei. Foleg akkor eselyes, ha abban a hazban meghalt valaki. Kulonos hangokkal, targykl eltuntetesevel, furcsa dolgokkal probaljak felhivni magukkal a figyelmet. Valoszinu uzenni akar valamit vagy merges hogy “idegenek” koltoztek a hazaba. Ha konolyan erdekel a tema, keress fel egy mediumot aki kepes kapcsolatba lepni veluk. Ha csak szimplan zavar, a teremto neveben hatarozottan kerd meg a tavozasra.
2019. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Tegyél ki jól látható helyre egy falinaptárt. Ha a szellem meglátja, hogy 2019-et írunk, szégyenkezve kullog vissza a középkorba.
2019. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# falinaptár :'DD

én a párhuzamos tér-idősíkot tartom valószínűbbnek

Egy romos pincémnél mindig vagy kint vagy a hordóknál ült egy bácsika, nyilván rég nem élt, vagy élt?


komolyan a szigeteléseket és a csapszerkezeteket kéne leellenőrizni, lehet elöregedett egy cső, leget kártevő rágcsáló.

2019. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!