Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi volt eddig a legparanormáli...

Mi volt eddig a legparanormálisabb dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 10:32
1 2 3
 1/21 Mansour ***** válasza:
52%
Az, hogy megszülettem.
2019. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

gyerekkent egy iskolai nap után nagyon fáradtan az âgyamba huppantam, éreztem ahogy egyre faradtabb vagyok es csukodik a szemem. egy idő után, azt vettem észre hogy felülről látom magam plafon magassagbol ahogy fekszem. nem ėrtettem a dolgot hogy ez hogy lehet. megmozdulni nem mertem attól a ponttól, csak körbeneztem. Furcsa volt olyan szögből látni a szobámat. Aztán egy pillanat múlva kinyilt a szemem és ujra a testembe voltam. Az első gondolatom az volt, hogy ez most mi a fene volt, aztán meg az hogy ez csak egy élethű álom.. de aztán nem hagyott nyugodni a gondolat es eszembe jutott hogy láttam valmit a szekrény tetején amit amugy simán földön állva nem látok, es ha az valóban ott van akkor tényleg nem álmodtam.. vittem egy szoba létrát es valóban megtalaltam egy kistükröt, amit lattam is.. Ez a szoba régen nem az enyém volt igy fogalmam sem volt róla hogy bármi lehet a tetején.

Már felnőtt voltam amikor olvastam a testenkivülisėgről es akkor gondolkodtam el róla hogy nálam is ilyesmi lehetett..

ez akkor gyerekkent nagyon ijesztő volt

2019. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Elég sok ilyen történt velem, de mióta elköltöztem abbamaradtak. Leírok párat.

-bent voltam a szobamban pakoltam be másnapra a suliba és lekapcsolódott a villany.

-ugyanott bekapcsolt a hifi, kiválasztotta a 3as cd-t és elindította a 11.szamot aminek magyar fordítasban az volt a címe,hogy idegen a közelből

-aludni készültem,hason feküdtem,amikor hallottam lépteket a parkettán (egyedül voltam otthon, a kutya mellettem feküdt). Egyszer a kutya félni kezdett és kiment a szobából,a léptek közeledtek és valami megfogta a nyakamat hátulról.. nem erősen,nem bántott csak megfogta. Nem mertem megfordulni csak remegtem csukott szemmel...

Es hogy ne csak negatív legyen.. mentem haza a suliból, főút, S kanyar, fülem bedugva zenével( csak "okosan") és at akartam menni az úton. Valami/valaki a kapucnimnál fogva visszahúzott, és akkor suhant el egy autó előttem.. elütött volna. Reflexből fordultam meg,hogy köszönetet mondjak de nem volt ott senki... mögöttem fal volt, előttem-utánam sehol egy ember. Valami akkor negmentett egy balesettől.

Voltak még apróságok, éjszakai léptek hangja, hangok amik mintha a nevemet mondták volna de ez ritka volt és azóta sincs. De ezek az esetek nyomot hagytak bennem.

30n

2019. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 qborka ***** válasza:
100%

Egyszer otthon ültem, szedtem ki a szemöldökömet. Felálltam, hogy odamenjek a mosogatóhoz vizet inni, ez kb 1,5 méterre van az ágytól, amin ültem. Ittam, mire visszamentem, eltűnt a szemöldökcsipesz, ami azóta sem került elő. Ez kb 1,5 éve volt.


Gimnázium kollégiumban volt poltergeist, ugrált a kezem alatt az asztal. Barátnőm is látta, aki kicsit messzebb ült. Nem idéztünk szellemet, jött magától. Büdös szagot éreztünk mindketten előtte.

2019. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Mikor rám tapadt entitás és amikor lejött rólam.
2019. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Reggel még az ágyamban fekve néztem egy tv-műsort gyerekként hosszú percekig. Ilyen "áttűnős" volt, alakok táncoltak benne sétapálcákkal.


Már akkor sem értettem, mert az a bizonyos TV akkor már évek óta nem volt áram alatt, állítólag el is volt romolva.

2019. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Volt egy főnöknőm, 18 voltam, első munkahelyem. Ő 50 körül volt akkor, és engem nagyon utált, sehogy sem tudott elfogadni, bármit csináltam, bárhogyan dolgoztam. Nem ragozom, nagyon megkeserítette az életemet, napi szinten, végül 3,5 évig bírtam, és eljöttem. Eltelt 30 év, és mondta egyik nap anyám a telefonba (aki ugyanabban a városban él, ahol az akkori munkahelyem volt), hogy képzeljem, meghalt az XY-né, "tudod, a volt főnöknőd". Persze, hogy tudtam, mély nyomot hagyott bennem.

Na, aztán kimentem a konyhába sütni, éppen mértem ki a cukrot egy füles mérőedénybe. Eltartottam magamtól az ablak felé, hogy lássam rajta a beosztást, hogy hány ml. Közben persze agyaltam azon, ahogy anyu mondta telefonba. Elkalandoztak a gondolataim, hogy meghalt a szipirtyó. Majd gondolatban hozzátettem, hogy "kár, sokkal előtt kellett volna". Erre egy ütést éreztem, és repült a kezemből a a mérőedény a kristálycukorral együtt. Szabályosan, mintha kiverte volna valaki a kezemből, teljes erővel. Tehát állok, kinyújtva a karom, és repül az egész. (Ilyen béna nem vagyok, nekem ez rutin művelet, hogy fény felé tartva megnézem a műanyag cuccon a beosztást). Szóval simán lehet, hogy utált főnökasszonynak nem tetszett, amit magamban gondolatban fejtegettem.

2019. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Aludtam, és megsimogatott valaki. A vállamat simogatta meg, ereztem , erre ébredtem fel, azt hittem hogy a férjem vagy valamelyi gyerekünk. De senki nem volt ott, aludt mindenki
2019. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörtént életemben egyszer az, ami a #2-el. Óvodás korú voltam akkor, azóta sem történt meg többször.


Ami már felnőttként történt az az, hogy a halott macskánk szelleme még kb 3 hétig velünk maradt, ezt nem bebeszélem magamnak, a párom is meg van erről győzödve. Volt egy imádott közös macskánk, akit sajnos el kellett altatni. Ezt követően többször is láttunk a macskánkra hasonlító foltot elsuhanni előttünk, ezeket mindig egyszerre láttuk. Éjjel volt, hogy egyszerre arra ébredtünk, mintha egy macska köztünk feküdne,fészkelődne.

1 héttel a macskánk halála után vettünk két kiscicát. Többször előfordult mindkettőnkkel, hogy fizikailag éreztük, hogy pl. hátulról a lábunkhoz dörgölőzik egy macska. Ilyenkor mindig azt hittük, hogy valamelyik új kiscica, de semmi nem volt ott. A két új kiscica pedig egy másik szobában aludt akkor épp. Érdekes, hogy mikor már megszokták az új otthonukat nálunk a kiscicák, akkor abba maradtak ezek a dolgok.

2019. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 qborka ***** válasza:
75%
A cicámat én is éreztem egy hónappal az elaltatása után.
2019. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!