Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megszállt valami?

Megszállt valami?

Figyelt kérdés

Egy hete néztem egy horrorfilmet.

Állítólag igaz történet alapján forgatták.

Egy család beköltözik egy házba ami démonmegszállás alatt áll és hatalmukba keríti őket.

Azóta minden este ezzel a házzal álmodom.

Lehet,hogy engem is megszállt valami izé a film miatt?


2019. júl. 1. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
én is láttam azt a filmet. nem történt velem semmi. amugy ezek az "igaz történetes" filmek eléggé nagy kamuk.
2019. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ******?! ***** válasza:
51%
Hogy megszállt-e? Feltéve, ha ház vagy? Azta! Manapság a házak kérdéseket is tesznek fel? Hát nemhiába ez a 21.század.
2019. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elméd. :D
2019. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy démonok nem léteznek. Legalábbis olyan démonok, amik rajtad kívül állóak. Maga az érzelmi fájdalom a démon, amit gondolkodás révén hozol létre. Minél jobban azonosulsz az érzéseiddel, annál több energiát adsz "neki".

A film hatására a gondolataidon keresztül elkezdted a félelem érzetét táplálni magadban, ami a rémálmokat eredményezi. Te táplálod a "démont".

2019. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lámia szállt meg. :D
2019. júl. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!