Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan létezhet hogy megszàllt...

Olyan létezhet hogy megszàllt engem valami és szivja le az energiàm de annyira hogy még az utcàra se jàrok màr ki?

Figyelt kérdés
Én hiszek az ilyesmikben, csak olyanok irjanak akik szintén. Szóval legnagyobb problemam az hogy nincs munkam es nem sikerul talalni se. Nem vesznek fel sehova lehet ez is ennek a valaminek koszonheto. Nincs mar semmi eletenergiam ki se jarok az utcara mar ahhoz sincs kedvem. Csak ha hivnak interjura akkor is alig birok menni. Vagyok baratnore de ahhoz sincs energiam hogy csajozzak. Egyszeruen minden olyan nehez, szornyu, kilatastalan. Raadasul okos sem vagyok. Szoval ha megszallt valami es rajtam eloskodik akkor hogyan lehetne megszabadulni tole orokkre?? Imadkozzak istenhez?? F

2019. márc. 28. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen, kezdj el edzeni, állíts magad elé célokat stb.
2019. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Mozgás és D vitamin.
2019. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Alain Delon ***** válasza:
63%
Menj pszichológushoz.
2019. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Persze, fogd rá egy idegen entitásra a saját gyengeséged, mert úgy könnyebb.

Imádkozhatsz Istenhez. Mert talán pszihésen segíteni fog, de attól, hogy imádkozol nem fog változni semmi, ha Te magad nem teszel semmit. Tudod, hogy tartja a mondás: Segíts magadon és Isten is megsegít.


Apró célokkal kezdj. Vegyél magadon erőt és találj hobbit. Fokozatosan kezdd el újra építeni az életed.

2019. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Abszolút van ilyen, vírusnak és baktériumoknak hívják őket, illetve még bélféreg is lehet.
2019. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Olyan létezhet hogy megszàllt engem valami és szivja le az energiàm de annyira hogy még az utcàra se jàrok màr ki?"

Igen, igazából sok neve van: Anyós, asszony, rokon, pénzbehajtók, stb...

2019. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Exörszájzbuk Ferike te vagy az? :D
2019. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nem de a magyar helyesírás az beléd költözhetne. Jo az enyém se tökélettes ne haragudly. :(
2019. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell ráfogni a természetfelettire, hogy lusta, motiválatlan és szerencsétlen vagy. Takarodj keresni valami normális munkát, nem az én adómból kellene hűteni a levet!
2019. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Milyen te adódból?? Én nem kapok segelyt de aki kap az is munkaviszony utan kapja szoval valamit csak tett erte. Volt munkahelye adozott. Amit te leadozol penzt azt inkabb le se irom hova megy es mire koltik ha lenne eszed talan àtlàtnàd.
2019. márc. 29. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!