Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy szellem van a...

Lehet, hogy szellem van a lakásban? Vagy megszállt egy démon?

Figyelt kérdés

Én alapjáraton nem hiszek szellemekben/démonokban, de az utóbbi időben egyre furcsább dolgok történnek, és elkezdtem aggódni..


Már sokszor előfordult, hogy úgy ébredtem reggel, hogy karmolások voltak rajtam (leginkább az arcomon és a mellkasomon) és gyakran az az érzésem mintha valaki figyelne. Szoktam fura szagokat érezni, amiket nem tudok beazonosítani. Egyik éjjel a macskám látott valamit a sötétben, és elkezdett morogni, hiába szóltam neki ő csak tovább nézett a semmibe és morgás közben elkezdett hátrálni. De ami még durvább, hogy utána pár órával később megjelent két karmolás az arcomon, de ébren voltam ezért nem is lehet azt mondani hogy én csináltam álmomban. Ja és hozzátenném, hogy ateista vagyok ha ez számít.


Szerintetek? Valaki segítsen pls. :S



2019. jún. 7. 04:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem a macskád karmolt le?
2019. jún. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 grafno ***** válasza:
73%
Lehet kezdesz bedilizni. Tegyél 1-2 kamerát a szobába és nézd vissza. Lehet nem mindenre emlékszel.
2019. jún. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
A mérges macska bosszúja...
2019. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a macskám karmolt meg..
2019. jún. 7. 13:33
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Vannak szellemek a lakásodban az fix. Az állatok látják is őket. Az őrületbe kergethetnek, nem játék ez, tapasztalatból beszélek. Nem hit kérdése a szellemvilág létezése. Ha érdekel, akkor privátban meg tudom adni annak az illetőnek az elérhetőségét aki tud segíteni neked, vagyis átengedi a szellemeket a másvilágra.
2019. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg hívhatsz egy papot, hogy szentelje fel a házat.
2019. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Bakker ha egyszer láthatnék ilyet :D amúgy ja a pap az jó ötlet ,de az se árt ha hozol szentelt vizet .
2019. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy meg vagy keresztelve?
2019. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Nem vagyok megkeresztelve.

Egyébként papot még nem akarok hívni csak ha esetleg komolyabb dolgok történnének. Köszi a válaszokat!

2019. jún. 7. 18:15
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Égess zsályát, hátha segít.
2019. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!