Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Indigó gyerek lennél, vagy...

Indigó gyerek lennél, vagy más? Nem hiszem, hogy teljesen normális.

Figyelt kérdés

Mivel a környezetemben ritka olyat látni,amilyen én vagyok.Ezt már a barátnőm is megjegyezte,hogy én kiemelkedem a többiek közül,én más vagyok,de nem tudja,miért gondolja így.Más is mondta már ezt.

Szoktam érzékelni más frekvencia-hullámokat(bár tudom,ez ilyen kütyüs világban nem meglepő),mármint,megérzem,ha jönnek az emberek,akkor,ha holt halkan,és nem is látom őket.Kiskoromban volt szellem közeli-élményem,visszahúzódó vagyok,érzékeny.Ha megbántok valakit,akkor azonnal bocsánatot kérnék/kérek,néha álmomban látom a jövőt (max 15 perces részleteket belőle,amik MINDIG megtörténnek).Bár nem hiszem,hogy ez annyira ide tartozik,szoktam olyat hallani,látni,amit mások nem.Szerintetek?


2010. júl. 10. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1992. január 15. 07:35
2010. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én is ilyen vagyok anya mondta hogy ha 97 márciusától 97 májusáig megszülettél indigó vagy!!
2010. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az vagy. Énis tudok hasonlókat, tudatosan meg lehet tanulni. Az indigó gyerekeknek ennél sokkal nagyobb képességeik vannak, teljesen más tudatszinten élnek. Próbáld ki a telekinézist, hátha sikerül. Próbáld ki hogy egy üvegtálba, vagy műanyagtálba töltessz vizet. Beteszed egy olyan szobába ahol nincs huzat. Tegyél bele egy fél fogpiszkálót, vagy gyufaszálat és várd meg még mozdulatlan lesz a víz és a fogpiszkáló. Utána koncentrálj arra, hogy te mozgatod tudatosan. Elsőre biztosan nem fog sikerülni. Nekem 1 hónap után ment, naponta 15 percet próbálkoztam.
2010. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a sok fayszopót félre téve.. kicsinek 10-12 évesnek énis megálmodtam a követkző nap egy részletét. és addig nem is emlékeztem rá mig.. meg nem történt. csak utána h azta én ezt álmodtam. terészetesen nem lotto és ilyen agyament baromságok csak egy kisebb öszefüggő dolgok..
2010. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy indigó gyermek. Esetleg fejletteb vagy embertársaidnál egy bizonoy szinten.


Én is 4évesen kezdtem el meditálni, pedig akkor még nem is tudtam mi az. nem fogom részletezni a dolgaimat, de egyedi világnézetem van és átéltem már pár dolgot transzban.


Mégsem mondom magam indigónak.

Ez csak egy elkeseredett mondás, amit az anyukák találtak ki a gyerekükre, akik nem képesek jól tanulni és fegyelmezettlenek.

2010. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"szoktam olyat hallani,látni,amit mások nem."


Szerintem egy aurafotós után egy pszichiáterhez is benézhetnél.

2010. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!