Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23 hónapos gyerek, ha örül...

23 hónapos gyerek, ha örül vminek, repked a kezeivel ez normális?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen. Így vezeti le az izgalmat.
2011. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem, magába roskadva kellene ülnie egy sarokban.

Komolyan nem értem, egyes kérdezőkkel mi a baj.

2011. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

semmi baj nincs a kérdezővel...illetve lehet mégis...első gyerek és azt mondták a rokonok ha így repked mikor boldog akkor autista ..ezért kérdeztem tapasztaltabb anyukákat, hogy ennyi idősen ez oké e

:)

2011. szept. 18. 10:07
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hülye rokon!

Én ennyi idősen, ha örültem vminek, akkor ökölbe szorítottem a kezem, a karom behajlítottam és sziszegő hangot adtam ki. Ennél értelmesebben nem tudom leírni. És tök normális felnőtt lettem.

1. vagyok

2011. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi:) tudod állandóan piszkálnak mert 23 hónapos és még nem beszél csak gagyog meg mert nem szobatiszta egyébklnt okos érdeklödő figyelmes fiú igaz elég akaratos meg öntörvényű de sztem nincs baj vele de mégis a rokonok valahogyan....mert már ezt kéne meg azt kéne csinálnia, egyedül ennie stb..:( de köszi aranyos vagy
2011. szept. 18. 10:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

23 hónapos és nem beszél? Szörnyű!

Nem szobatiszta? Rettenetes!

Most komolyan, mit várnak a kedves rokonok? Hogy ennyi idősen deriváljon?

ismét az 1. vagyok

2011. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

A rokonaid az autisták...


Van aki 23 évesen is repked a kezével ha örül, csak figyeld meg! :)

2011. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszi lányok:) az unokatesója 25 hónapos és beszél folyékonyan, szobattiszta mindent egyedül késsel villával eszik, ugrál felmászik, lemászik, egyébként lány ő

az én fiam nyugisabb érzékenyebb, nagyon kedves fiú és pl. laza izomzattal születtet és ezért sem olyan ugrabugrálós. de KÖSZÖNÖM nektek, most már nem vagyok szomorú mert tök sokat sírok emiatt de biztosan a harmadik gyerek után már engem sem izgat....

2011. szept. 18. 10:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Az autizmust egy "tünetegyüttes" jellemzi,a legtöbb gyerek épit tornyokat,szereti pörgetni a kerekeket,repked a kezével,stb mégsem autista mindegyik.

Tudatlanságra vall,ha egy viselkedésformát kiemelnek a rokonok,és azt hiszik attól már autista is lesz a gyerek...

Ha más gyanús dolgot nem vettél észre rajta,akkor teljesen normális amit csinál ne aggódj.:)

2011. szept. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális és tök ari lehet. Ma már a jó minőségű pelenkák miatt elég kevés gyerek teljesen szobatiszta 23 hónaposan. Én konkrétan egyet se ismerek.
2011. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!