Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szellemi energiámmal magasabb...

Szellemi energiámmal magasabb szintre kerültem. Nagyon nem egyszerű, mert látok/ érzek összefüggéseket az életemmel, életeimmel kapcsolatban . Van, aki esetleg ilyen dolgot tapasztalt, s tudja esetleg hogy lehet ezt “ normalizálni”?

Figyelt kérdés
Ja, igen....nem drogozok, nem iszok, nem vagyok kábult állapotban és nem is trollkodom.

#tudás #karma #szellemi energia
2019. aug. 2. 10:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Kizárólag az létezik, ami most, ebben a pillanatban van. Minden más az elméd kivetülése.
2019. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
71%

Elmondom a fájdalmas igazságot, amelyet minden nyilvánosság előtt szereplő magát mesternek, gurunak, magasabb szellemi energián levőnek, stb-nek tartja. Abban a pillanatban, amikor úgy érzed elértél egy szintet, és ezt most mások tudtára adod, rámutat arra, hogy valójában egy alacsonyabb szinten vagy, az egód, az értelmed rabja továbbra is. Az, aki valójában elér egy magas szintű szellemi szintet, soha, SOHA! semmilyen körülmények között nem fogja ezt mások tudtára adni, soha nem tv műsorokban, viva natura tv, és társai, fórumok és társai, internetes oldalak, és társai, média és társai előtt szerepelni, és tudásáról, állapotára nyilatkozni.


Látszik rajtad is kérdező, hogy reagálsz a válaszokra, mivel az egód rabja vagy továbbra is. Semmilyen megnyilvánulásod nem lenne, ha magas szellemi szinted lennél, az egyetlen, amely árulkodik egy magas szellemi energiát hordozó személyről az érzés, amit a közelében érzel, anélkül, hogy bármit is mondana, bármit is tanítana. Te még mindig az egód rabja vagy, alacsony energia szinten vagy, ezt fogadd el sokkal könnyebb lesz. Minden reakció, amit akár ide is írsz, csakis arról árulkodik, hogy alacsony az energiád.

2019. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem pénzt akarok vele keresni, nem médium lettem. Omg. Komolyan. De legalább látom , hogy te bezzeg nem feszülsz szét az egod - tól :)
2019. aug. 2. 12:40
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

#3


Mert a te ex cathedra kijelentéseid nem az ego eszközei, igaz? Hogy is lehetnének azok...

Neked van a legnagyobb egód ebben a kategóriában.

2019. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

#14

Ha valami hápog, akkor az szinte biztos, hogy kacsa.

2019. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

Hogy marad életben az egós elme? Úgy, hogy minden megmarad a tudatod terében, amire figyelsz, mert a figyelmed által energiát adsz neki. Tudattalanul tartjuk fent az egót és az elme által kondicionált érzelmeket és gondolkodási mintákat.


Mi a meditáció? Amikor a figyelmedet elvonod ezekről a tudatodban ragadt érzelmi és gondolkodási mintákról, és a jelenre irányítod, ami az az üres tér, ami a gondolatok és érzésminták között van, ami teret ad ezeknek a gondolat és érzésformáknak, és ami te magad vagy végső soron. A semmi, ami teret ad a valaminek. A meghatározhatatlan semmi vagy.


Mi történik a meditáció alatt?

Amikor figyelmedet elvonod a tudatodban ragadt formákról, azok lassan elkezdenek feloldódni, mivel nem kapnak több energiát az éltető figyelmed által. Csak hogy nem oldódnak fel azonnal. Ráadásul a nagyon régi és mélyen gyökerező érzelmek kioldódásakor elképesztő mértékű fájdalom szabadulhat fel, ami rendkívül negatív érzéseket és gondolatokat okozhat. Persze ha folyamatosan a jelenben tartod a figyelmed, akkor nem fogsz érezni semmit, csak hogy ez szinte biztos nem így fog történni.


Tehát amit a kevésbé tudatos emberek "dimenziókapukon átjutó negatív, ártó lényeknek" gondolnak, azok valójában nem többek, mint a mélyen ülő, akár gyerekkori érzelmi fájdalmak által energetizált gondolatok, érzelmek, amik épp kioldódnak a testből, és rövid időre hatással vannak az elmére.


Rendkívül negatív és nagyon sok traumával teli gyerekkorom volt, így rengeteg elnyomott negatív érzelmi fájdalom energia húzódott meg a testemben. Amikor elkezdtem ezeket kioldani, mintha a pokolba kerültem volna, és maga a sátán szállt volna meg. De közben mégis tudtam, hogy ezek csak a tudatom terében megjelenő érzelem formák, gondolatok, és hogy végső soron csak illúziók. Nem adtam nekik energiát, így hamar túljutottam rajtuk. Szépen lassan minden negatív érzelem eltűnt, és végre számomra is élhetővé vált az élet a földön. Előtte mindennapos öngyilkossági gondolataim voltak.

2019. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
78%

Néhány ember, mint a kérdező is értelmi fogyatékos. Azt mivel én rámutatok a hitványságára, mi történik azonnal? Jön az egócentrikus válasz, a személyeskedés. Kettőnk között az a különbség, hogy én nem tagadom, hogy az egóm rabja vagyok, nem beszélek arról, hogy bármilyen magas tudatossági szintem is lenne, én edzek, sportolok, teszem a dolgom, és nem hápogok arról, hogy ezeknek van e bármilyen energia szintje.


Szóval javasolnám azoknak, akik a negatív véleményt azonnal, azzal párosítják, hogy a véleményt adó biztosan magát nem tartja egócentrikusnak, teljesen az önmagatokban bugyogó egócentrikussá végterméke. Én nem vagyok képmutató, hibáim vannak, és egyértelműen az egóm rabja.

2019. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Én személyeskedek? :) olvasd mán vissza magad .
2019. aug. 2. 15:17
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Mit kéne normálizálni?, a magasabb rezgét, vagy a látást? Az egyik magától alakul majd, te pedig kövesd, ne erőltesd le se fel, a másiknak meg örülj s fejlődj benne.
2019. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
Eszembe jutott egy film rólad a "kezdet kezdete" mikor megeszi a tiltott gyümölcsöt, jó vígjáték, de ő nem szipuzott
2019. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!