Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szellemi energiámmal magasabb...

Szellemi energiámmal magasabb szintre kerültem. Nagyon nem egyszerű, mert látok/ érzek összefüggéseket az életemmel, életeimmel kapcsolatban . Van, aki esetleg ilyen dolgot tapasztalt, s tudja esetleg hogy lehet ezt “ normalizálni”?

Figyelt kérdés
Ja, igen....nem drogozok, nem iszok, nem vagyok kábult állapotban és nem is trollkodom.

#tudás #karma #szellemi energia
2019. aug. 2. 10:20
1 2 3
 21/26 Toboz111 ***** válasza:
100%

Kérned kell. Ennyi.

Ha hiszel az ima erejében mondj el egyet előtte, de ha nem úgy is működik. A szándék, elhatározás a lényeg.

Én hozzá szoktam tenni: csak akkor, tapasztaljam meg, tudjam, ha szükséges.

2019. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%

#15


Te már megvilágosodtál, ugye?

2019. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Szellemi energiámmal magasabb szintre kerültem."

Hogyan méred, mihez viszonyítod, milyen szinten vagy?

Lényeges az is, milyen szintről indultál és mennyivel magasabban lévőnek ÉRZED/GONDOLOD magad?

(Ha valaki eddig azt sem tudta, hogy vannak szellemi szintek, de rájön, hogy mégis, máris magasabb szinten van, ám azzal együtt nincs sehol.)

.

Ki magasabb szintre kerül, tudja, hogy tudatlanabb, mint előtte, hiszen több ismeretlen lett számára, mint előtte volt.

2019. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, szerintem pl tök jó, hogyha el kezdesz felfigyelni ilyen összefüggésekre. Izgalmas. És pl tehát kicsiben mondjuk benne vagy egy szituációban, ami akkor zavar; akkor rossz; de lehet, hogy pl meg majd egy nagyobb rosszból tudsz könnyebben kikecmeregni, úgy, hogy levonod a tanulságot abból a kicsi rosszból, tehát végtéreis előnyödre tudhat válni, előnyt kovácsolhatsz belőle esetlegesen később. Meg pl ha kicsiben nézed, nincs értelme, hogy valaki megbánt, de ha meg nagyban, akkor mondjuk nincs is semmi baj, mert lehet, hogy karmikus volt (nem biztos , de van rá esély. Ezt valaki azt mondta, hogy úgy tudod elvileg leellenőrizni, hogy valami akkor karmikus volt-e; hogy a sorskarma ugye az amit hozunk magunkkal, már leszületéskor is megvan, és akkor az életkarma meg abban az adott életben keletkezik. Na és akkor, ami nem volt benne a sorsotokban azzal az adott emberrel, aki megbántott; tehát ő okozott minden előzmény nélkül neked fájdalmat (tehát ez az életkarma); na szóval, ha még évek múltán is neheztelsz rá emiatt; akkor az az adott rossz nem volt benne a sorsotokban; de ha meg egy pár hét múlva már nem haragszol rá, akkor az benne volt a sorsotokban. De ami még évek múltán is fáj még, és nehezményezed; az a karma elvileg akkor keletkezett. Én ezt nem tudom, de látok benne értelmet. Ja és megbocsájtással el lehet engedni a karmát, tehát nem kötelező "törleszteni", visszadni a másiknak a sérelmet. Hanem megbocsájtod, elengeded, elfelejted. Mintha meg sem történt volna; tehát valaki pl erre az amnézia szót szokta használni; tehát hogy ne cipeld tovább ennek a súlyát; annyi lenne a lényege, gondolom, és akkor úgy elengeded ezt a dolgot. Ja és mégegy dolog, hogy "Megbocsátom magamnak, akkor a legjobb döntésnek tünt abban az adott pillanatban, megváltoztatni nem tudom; megbocsátok a másiknak is, abban az adott pillanatban a legjobb döntésnek tűnt számára, nem tud rajta változtatni."
2019. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

" azzal az adott emberrel, aki megbántott; tehát ő okozott minden előzmény nélkül neked fájdalmat"


Megbántani nem lehet, csak megbántódni. Más nem tud neked fájdalmat okozni a te beleegyezésed nélkül.

2019. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha tényleg magasabb szintre kerültél akkor tudod a megoldást is és nem itt keresed
2019. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!