Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A lélek egy parazita?!?

A lélek egy parazita?!?

Figyelt kérdés

Az Isten, vagy egy magasabb erő aki mindent vezérel itt a Földön és a végtelenségben(de maradjunk csak itt a Földön), szóval a teremtő egy diktátor?!


Kedvére szórakozhat a halandósággal?! Gyilkolászhat...káoszt teremt...fájdalmat és félelmet okozva nekünk egyszerű halandó, (tudattal) rendelkező embereknek, állatoknak! Hogy is van ez akkor? Ha neked előre megírta hogy ebben az életedben rossznak kell lenned, akkor te mindenképp a pokolba kerülsz?!!(Természetesen én nem hiszek a pokolban)! Ha pedig jónak teremt akkor peddig automatikusan mehetsz a paradicsomba! Érted miről beszélek? A "góré" eldönt mindent,,nem TE fogsz dönteni létkérdésekben,,,,el ne képzeld:D


Na és ezt a játékot meddig akarj űzni? Minek neki ez a primitív játék, ha Ő a mindenek feletti?? :D


Mert én célt nem látok benne egy szemernyit sem....mert ugye A "Góré" halhatatlan,,örök mint a nyomor a Földön..:D


Ja és persze a bennünk rejlő lelkecskék is ("az informátorok"). Na most ezt meddig óhajtja játszani?


Rengeteg könyv, videó van ebbena témában, én sokat olvastam ilyen témában + sok videót megnéztem youtubon, de egyik sem győzött meg a "miértekről".Senki nem tud semmit, mindenki találgat :D


Tudom,,tudom,,,ne foglalkozzak ilyen mélységben erről a témáról, csak éljek...hagyjam az egészet a francba , menjek sportolni inkább,,olvassak mást,,nézzek jó filmeket...és halljak meg ostobán:DD


Köszönöm hogy elolvastad! Ámen:D



2019. nov. 9. 16:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Már válaszoltak a kérdésedre.

De hogy továbbjussunk először arra válaszolj kérdező, hogy Te mi vagy szerinted? Test és/vagy lélek?

2019. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

az én lelkem NEM parazita

a tiedről - próbáltam, de nem ment - nem tudok nyilatkozni

a 7-est meg sem próbáltad megérteni -kár

------------------------------

van még valami kérdésed?

2019. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11/12


Egy érző fizikai test vagyok ezen a Földön, bennem "talán" egy egy láthatatlan "program" ami halálom után lelép és viszi az emlékeimet, szokásaimat,,,valahová..


De miért? Minek? Mit akar vele? Azzal a sok milliárdnyi infoval mit akar a "Góré"? Minek játszik?

2019. nov. 9. 20:48
 14/21 anonim ***** válasza:

"Egy érző fizikai test vagyok"

- az az "érző" rész a lelked,

aki ezt megállapítja: az a szellemed

Az ember: test-lélek-szellem

2019. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14/14


Akkor hát van benne ráció, hogy a pokolban(ha létezik egyátalán) valóban érezni fogunk minden kínt, mint itt a földön?!

2019. nov. 9. 21:32
 16/21 anonim válasza:
Itt az a baj, hogy, ha valaki most elmondaná neked az igazsagot akkor sem hinnéd el.
2019. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem csak depis vagy az az igazi mögöttes tartalom... 🧐😏😬😅

Egyrészt parazita... nos te magad vagy és minden élő ember és alatt és lény aki a környezetéből tartja fent a saját életet azzal hogy elveszi...

Gondolom húst és növényeket eszel... ruhákban jarsz , használsz áramot gázt és vizet... no meg egyéb dolgokat amiket a természetből szipolyoztak ki...


Az a baj hogy itt hadoválsz a mögöttes tartalomról de közben meg sem érted a biblia mögöttes tartalmát...!!!

Először is az ember az édenben élt tudás/akarat nélkül / azt jelenti hogy még az emberi faj nem volt tudatos az evulucio azon szakaszában volt mint most az állatok! Csak is létfenntartás és fajfentartás vezérelte! Azaz ösztön lények voltak...

ekkor jött az ordog aki bűnbe csábította az embert és mg etette velük a tiltott gyümölcsöt amitől ugyan szabad akaratuk lett de egyúttal meg ismertek a bűnt is / ergo volt egy meghatározott pillanat mikor az ember tudatosságra eszmélt rá a tiltott gyumolcs maga a tudás a civilizáció azert bűnös a meg évese a gyümölcsnek mert egyúttal a rossz érzelmek is elszaporodtak regen mi volt az osmeberek korában mit vett el az ember? Csak az ételt és a nőket... a civilizáció korában meg már ezreket mészároltak le földeket égettek fel háborúkat és kegyetlensget műveltek az emberek...


És lélek... távolodjuk el a kereszténységtől... buddhizmus/hinduizmus minden élőlénynek van lelke növénynek állatnak és embernek! A lélek a legalapvetőbb részünk halálunk után minden amit tapasztaltunk az le kerül a lelkunkrol azaz megtisztul majd a karmánk eldönti most mit kell megtapasztalnunk! Majd egy pillanatban mikor már nincs mit tanulnunk ki kerülünk a karma áramlása ból és a nirvanaba érünk azaz isteni lények leszünk megtisztul k egye válunk istennel és buddhával lényegeben!


.... az a baj nagyon tájékozatlan vagy olvasd el mégegyszer a dolgokat de ne az ilyen polgár pukkasztó vagy szektás összeesküvés dolgokat hanem a rendes dolgokat...!!!


Isten mint mindenható lény aki egyben mi magunk is vagyunk elvégre mindent ön magából teremtett... nem nevezném diktátornak hiszen meg adta nekünk a szabad akaratot... (habár igaz az lucifer/satan volt azonban mivel isten mindentudó és mindenható ezért ugy alkotta meg lucifert hogy ezt csinálja és tudta is hogy ezt fogja csinálni) a többi meg a mi sarunk! A szüleink és az ő szüleik hibája hogy te nem vagy szuper gazdag elkényeztetett kölök...

és isten nem diktátor mert e szót csak is az emberi társadalomban lehet használni... és isten nem is király hanem maga a világ ès egyben mi magunk is

Igen valószínűleg valamennyire befolyásolja az emberek életét főleg azokét akiknek nagy dolgot kell tenniük de hogy jó vagy rossz leszel vagy hogy meg csinálod-e vagy sem az csak is tőled függ!


A lényeg amit írsz az csak a szomorúság és depi miatt van... + a tudatlanság miatt... nagyon sok pontatlan hulye állítás van főleg a lélek polcáról... a tested a piaca azaz te magad aki it nyafog...

2019. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17/17


Ez is csak a te vèlemènyed, senki màsé!Te sem tudsz többet mint bàr ki màs, nem írtàl újdonsàgot! Sőt azt gondolom aki a bibliàt olvashatja ès abból idèzget, bölcseleg, az egy kretèn birka!


Szerintem ès sok màs ember szerint ez a földi èlet egy mocskosul nagy szopàs, szopatàs!! Egy cèlja van a parazita lelkeknek mèghozzà az èltessèk ès egyben fàjdalmat okozzanak a szar selejt testünknek.


Az hogy neked kedves emberbaràtom, optimista, gondatlan életed van az egy óriàsi màzli ebben a szenny èletedben!

De a többsèg mondjuk az a 7 milliàrd ember szenved mint a 🐕.👍😉

2019. nov. 15. 15:30
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak egy egyszerű gyökér vagy esküszöm...! Inkább nem mondom hogy hu de jo életem van mert nincs... amim van azért én és a szüleim 20x jobban meg szenvedtek mint bárki más... csak az a lényeges különbség hogy én nem itt depizek es arra várok hogy valaki azt mondja hogy nem a te hibád hanem a világ hibája hanem inkább előre menjek és küzdök a céljaimért...!!! Az meg a másik hogy parazita max te vagy itt... mert gondolom ilyen jellemvonásal másokon élősködész és érzelmi szipolyozó vagy...
2019. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És újjat? Valószínűleg sokkal többet mondtam mint a legtöbb válaszoló és sokkal többet tudok már most mint te magad... mert amiket le írtál az ilyen GYIK ember összesküvés szinten van...
2019. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!