Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A lélek egy parazita?!?

A lélek egy parazita?!?

Figyelt kérdés

Az Isten, vagy egy magasabb erő aki mindent vezérel itt a Földön és a végtelenségben(de maradjunk csak itt a Földön), szóval a teremtő egy diktátor?!


Kedvére szórakozhat a halandósággal?! Gyilkolászhat...káoszt teremt...fájdalmat és félelmet okozva nekünk egyszerű halandó, (tudattal) rendelkező embereknek, állatoknak! Hogy is van ez akkor? Ha neked előre megírta hogy ebben az életedben rossznak kell lenned, akkor te mindenképp a pokolba kerülsz?!!(Természetesen én nem hiszek a pokolban)! Ha pedig jónak teremt akkor peddig automatikusan mehetsz a paradicsomba! Érted miről beszélek? A "góré" eldönt mindent,,nem TE fogsz dönteni létkérdésekben,,,,el ne képzeld:D


Na és ezt a játékot meddig akarj űzni? Minek neki ez a primitív játék, ha Ő a mindenek feletti?? :D


Mert én célt nem látok benne egy szemernyit sem....mert ugye A "Góré" halhatatlan,,örök mint a nyomor a Földön..:D


Ja és persze a bennünk rejlő lelkecskék is ("az informátorok"). Na most ezt meddig óhajtja játszani?


Rengeteg könyv, videó van ebbena témában, én sokat olvastam ilyen témában + sok videót megnéztem youtubon, de egyik sem győzött meg a "miértekről".Senki nem tud semmit, mindenki találgat :D


Tudom,,tudom,,,ne foglalkozzak ilyen mélységben erről a témáról, csak éljek...hagyjam az egészet a francba , menjek sportolni inkább,,olvassak mást,,nézzek jó filmeket...és halljak meg ostobán:DD


Köszönöm hogy elolvastad! Ámen:D



2019. nov. 9. 16:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem kell ki olvasni a bibliát elég ha csak a fontos dolgokat tudod belőle... vagy egy masik vallás fontosabb dolgait pl zsido, muszlim, buddha, vagy hinduizmus... na meg egy kis moralitast szövegértelmezési elveket tanulni meg talán az sem ártana ha nem adnád fel a legalapvetőbb akadálynál...a siker titka a szorgalom... az meg a masik hogy minden embernek az életében vannak szoptató dolgok... de az már csak rajtad áll hogy leragadsz náluk az meg méginkább gáz hogy total hülyeségeket akarsz megmagyarázni és ugy csinálsz mint ha csak neked lenne rossz a világon...

és idézgetés te is nagyban idezgetsz “ámen” 🧐😅😂

Ha bajod van akkor inkabb azt írd le hogy valaki tudna tanácsot adni nem pedig ilyen hülyeségeket le irni....

2019. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!