Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van olyan, hogy valakinek az...

Van olyan, hogy valakinek az van megírva, hogy kevés emberi kapcsolattal kell boldogulnia az életben?

Figyelt kérdés
Kedves, korrekt embernek tartom magam, szerintem nincs rajtam semmi furcsaság, külsőre csinosnak mondanak. Mégis nagyon kevés baráti és családi kapcsolattal rendelkezem, mindegy, hogy mennyire vagyok érdeklődő mások iránt. Nem hanyagolok el másokat és rájuk sem csimpaszkodom. Persze nem vagyok hibátlan, de értetlenül állok az előtt, hogy van, aki régi és széles baráti körrel rendelkezik, rám meg kis piti dolgokért halálosan megsértődnek emberek és nem maradnak mellettem. Nyilván értük nem kár, de felmerült bennem a kérdés, hogy lehet ez valami karmikus dolog? 25 N

2020. jan. 1. 22:32
 1/6 anonim válasza:
Nem karmikus ilyen nincs.mindenkinek vannak ilyen problémai valamilyen szinten csak valakit aggaszt valakit nem.nemjó rágódni olyan dolgokon hogy ki hogy itél meg es hogyan áll hozzád ha nemtettél olyasmit amiért ezt kapod. Mai emberek mar nemolyanok mar mint régen igaz barát nagyon ritka és kevés es csak az számit a többi csak kamu.mindenki olyan amilyen.
2020. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

James Bond személyesen besz@rsz xD


Lehet hogy van. Pl az én sorsom nem tudom ki írja de szólni kéne neki, hogy leöntötte a könyvet pezsgővel...

2020. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok csak egy kicsit idősebb tőled.

Sok ismerősöm van, munkahelyen jól kijövök mindenkivel, de igazi barátom szinte nincs is. A férfiak is csak kihasználnak.

2020. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Örülj, hogy kevés emberi kapcsolatod van. Mert minél több van belőlük annál nagyobb a probléma is. Nemrég még én is amiatt sírtam, hogy nincsenek kapcsolataim, most mikor már vannak akkor meg amiatt sírok; mert sokszor az agyamra mennek az emberi kapcsolatok. Tehát a sok emberi kapcsolat miatt lehet rosszabb a közérzeted mint amilyen most, így magányosan. Lehet, hogy mi olyan emberek vagyunk akiknek ez van megírva, és lehet számunkra így jobb is.


A szoros, bizalmas családi kapcsolatokat hiányolom leginkább az életemből, annak a tudatában, hogy a családi kapcsolatokból is akad probléma bőven.


Az emberi kapcsolatokkal tudni kell bánni, tudni kell kezelni őket. Ha mesterévé válsz ennek a külön művészetnek, akkor van esélye, hogy minden rendben megy majd. Ha elereszted a gyeplőt, eluralnak. Már téged fognak irányítani és a bábjuk leszel. Úgy átformálnak, hogy magadra sem ismersz majd. Jön az imponálni vágyás, megfelelési kényszer, el ne maradjak a többitől és még ezer más kényszer. Mert ugyebár többnyire erre épülnek az emberi kapcsolatok

2020. jan. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A koromat kihagytam véletlenül


25 L

2020. jan. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem vagyok magányos, van 3 barátnőm összesen, csak ketten messze laknak, egyre meg nem fogok rátapadni, mint a pióca :'D Néha találkozunk csak. Párom is van, csak néha jó lenne ide-oda elmenni többen, de a barátom társasága nem nekem való. Aki nekem nem szimpatikus, vagy érdekember, azokat mindig hamar leépítettem, és értük nem kár. Normális, őszinte kapcsolatokra gondolok, mert bárki nem jó, így értettem a kérdést.
2020. jan. 13. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!