Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tanítanál meg ismerkedn...

Hogyan tanítanál meg ismerkedni egy 23 éves, semmilyen emberi kapcsolattal nem rendelkező férfit?

Figyelt kérdés
Én vagyok az illető. Barátnőm soha nem volt, barátaim nincsenek. Nem vagyok bulizós alkat, nem vonzanak a szórakozóhelyek. Az internetes társkeresőket hanyagolnám. Az emberi kapcsolatokhoz semennyire sem értek.

2014. febr. 18. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Így sehogy!
2014. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy, nem vagyok szeretet szolgálat. Ez már az életképtelenség netovábbja 23 évesen.
2014. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél kutyát.
2014. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem elkéstél nem lesz esélyed... (De most légyszi ne az én válaszom miatt ugorj bele a dunába légyszi)
2014. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
te vagy az tibor?
2014. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Iskolába jársz? Ha igen, akkor nyilván vannak csoporttársaid. Velük próbálnék ismerkedni, nem is csajozni rögtön, de barátokat szerezni, akikkel eljárhatsz ide-oda kimozdulni, ahol majd még több embert megismerhetsz.

Ha dolgozol, akkor ugyanez a helyzet, csak akkor a munkatársaiddal barátkozz.

A társkeresőt ajánlanám, annak ellenére, hogy írtad, hogy hanyagolnád. De talán a te helyzetedben, az lenne a legegyszerűbb. Persze óvatosan, nyitott szemmel és fenntartásokkal, mert biztosan vannak, akik nem az igazat állítják magukról. (Bár ilyennel a való életben is találkozhatsz.)

2014. febr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 fahéjas Alien ***** válasza:

Szerintem nem idegen emberek feladata megtanítani Téged bármire is. Esetleg fordulhatsz szakemberhez, én személy szerint pszichológust javasolnám, de lehet találnál olyan köröket, ahol hasonló 'problémával' küszködő társakra találsz és együtt könnyebb lenne.

Egyébként meg neked kéne megtanítani saját magad. A bicikliről is neked kell leesni és összetörni magad majd újra felülni rád és megtanulni normálisan kerekezni, szóval, csak bátran! - lehet 'összetörnek' majd, kapsz jó néhány kritikát, de igazából nincs veszteni valód, csak ha úgy fogod fel... de most komolyan a jelenlegi állapotodból kiindulva mit vesztenél? Másszál ki abból a mocsárból!

2014. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 Esti iskolába járok, idén végzek. Nem lehet ismerkedni, mindenkinek van barátja/barátnője és megvan a saját baráti körük, ahová én már nem férek be. Nem dolgozom. Voltam fent több társkeresőn. Az adatlapom alig nézték, az üzeneteimet volt, hogy olvasás nélkül törölték. Biztos nem voltam eléggé jóképű.
2014. febr. 18. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Drága Barátom!!!!!! Olyan nincs, hogy az embernek nincsenek kapcsolatai. Testvér, unokatestvérek az ők baráti társaságaik stb-stb. Nem tudom milyen a humorérzéked, de egy kedvesen viccelődő srácot nem igen utasítanának el a csajok.

Bevásárló központokban: Te.co, Sp.r -ban szoktak lenni kínálós csajok, hozzájuk bátran menj oda, kóstolj, nekik az a dolguk, hogy foglalkozzanak a vásárlókkal. Nagyon könnyen kialakulhat így emberi kapcsolat! Vagy ott vannak a szórólapos csajok. Ez annyiból jó, hogy úgymond az első lépést ők teszik meg hiszen ő indítja el a kommunikációt. Megkérdezed miről szól a lap stb stb aztán szó- szót követ és bármi kialakulhat!!!!

23/F

2014. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez a kérdés kb. olyan, mint ha azt kérdeznéd "hogyan tanítanál meg úszni valakit, aki annyira fél a víztől, hogy nem mer belemenni?" A válasz: sehogy.
2014. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!