Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt honnan tudhatom meg, hogy...

Azt honnan tudhatom meg, hogy kinek vagyok a reinkarnációja?

Figyelt kérdés
A Hórusz szeme szerint, 700 reinkarnációja van egy embernek, míg eléri a szuper lénnyé válást! Akkor én honnan tudhatom meg, hogy ez hányadik reinkarnációm, és hogy ki voltam előző életeimben?

#élet #reinkarnáció #előző élet #Hórusz szeme misztérium
2020. jan. 27. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

"Hórusz szeme szerint"


Ez azért érdekes, mert az egyiptomiak nem hittek a reinkarnációban.

Nem lehet, hogy Hórusz szeme egy mondern ezos baromság és így még annyi hitele sincs, mint az ókori emberek fantáziájának?

2020. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez egy érdekes kérdés, hiszen az egész hitük a spiritualitásra épült, aminek alap kelléke a reinkarnáció... vagy legalábbis hozzá tartozik...

De itt a történet, ha nem láttad volna az erről szóló filmet: (az a rész címe, hogy Osiris A reinkarnáció ura)


https://www.youtube.com/watch?v=qeMntjE45iQ&list=PLsSWt1D21L..


Ebben a részben is elmeséli a teljes történetet, ez az egyik kedvencem (Az élet virága)


https://www.youtube.com/watch?v=h2nGNyiuoNk&list=PLsSWt1D21L..


De az összes rész nagyon jól bemutatja (ott van), hogy ők miben hittek, és hogy a köré építették az összes piramist, és mindent amit építettek. Ezt alá is támasszák, mert minden állításhoz, képeket csatolnak, és így igaznak minősül, szinte minden... Jó ez csak egy film, de akkor is, ezeket mind megvalósították. Én csodálom őket, és el is hiszem amiket mondanak, és mutatnak, hiszen ez van, látszik is rajta.


u.i.: kb 10 percenként mondanak valami olyat, ami lenyűgöz, és akkor nagyon érdekessé válik a dolog, ha meg akarod érteni, akkor majd rájössz, mennyire komolyak! :)


Jó szórakozást!

2020. jan. 28. 02:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szuperlény az mit tud?
2020. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Belenézel mélyen a lelkedbe és megnézed valóban, hogy van ez .. a válasz ott lesz, ahol nyugalmat találsz ..

Szerintem mindenki egyedi és pótolhatatlan a maga nemében és nincsen reinkarnációja ..

2020. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Isten mindenkit a egyedire formált és nem hiányzik semmije..
2020. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3# Ez egy nagyon jó kérdés! :) Erre én is nagyon kíváncsi vagyok... :)
2020. jan. 28. 16:38
 7/9 A kérdező kommentje:

5# Én elfogadok egyfajta Isteni elvet, de ha létezne Isten, vagy bármely jellegű "társa" akkor hidd el nekem, nem tenné ezt az emberekkel, mint amit tesz ((ezt a saját bőrömön (is) tapasztaltam)). Én jó embernek tartom magam, és szeretném ha lenne ilyen, de sajnos sehol sem találtam.... Pedig sokat kerestem. Azt úgyszintén elfogadom, hogy az ember maga egyfajta Isten, és akkor meg valóban minden lény Istenszerű, és a saját formáját érti ez alatt, de akkor meg miért nem tisztelik jobban egymást az emberek? Az lenne a leg logikusabb változat. Minden a világon Isten teremtése, így amiből lettünk, az maga a teremtés jele, eredménye... Ez olyan logikus lenne, és akkor csak egy alany hiányzik a képletből (a sztori szerint), és máris világossá válik, hogy mi miről szól. Csak egy (1) Isten nevű lény nincsen benne... :) Illetve akkor ezek szerint, szinte minden istennek tekinthető, így érdekes lehet az élet! :) Ezt csak úgy megosztottam, kb így gondolom most a dolgot... Ha meg Istenek vagyunk, és úgy is viszonyulunk egymáshoz, akkor nagyon nagy áttörések lennének a világ minden mozzanatában, történésében! :) De nem így van?


A reinkarnációra visszatérve, az még lehet, hogy egyfajta továbbjutás (spirituális jellegű) van az egyik élet után a másikba! Különben nem olyan lenne az egész világ, nem folytatnánk azt amit már egyszer elkezdtünk... Tehát létezhet egyfajta úgynevezett reinkarnáció, de hogy te arra nem fogsz emlékezni (vagy csak nagyon kis eséllyel) hogy mi voltál előző életedben, az tuti. Na azt a kis eséllyel-t keresem a világban, hátha létezik olyan módszer, amivel ki lehet szedni az emberből, hogy mi volt az előtt... De erre (látod) csak finoman próbálok rákérdezni, mert én is csak "talán van ilyen"-nek értékelem a dolgot!


Csak azt nem tudom, hogy ha itt nem, akkor hol (igen) tudnak megválaszolni nekem a kérdéseimre, kb minden területen? Ez vajon hol működhet még, több ember "jelenlétével"?!

2020. febr. 1. 05:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

Elvileg regressziós hipnózissal megtudhatod ki voltál előző életeidben, de úgy tudom ez elég "erőszakos" megoldása a dolognak úgy értve, hogy olyan dolgok is feljöhetnek amiket nem akartál tudni. Aztán meg ott állsz rengeteg új infóval, új érzésekkel és dolgozd fel őket...


Van egy olyan lehetőség is, ami tulajdonképpen egy csoportos vezetett meditáció, Székesfehérváron csinál ilyet egy nagyon kedves hölgy és az édesanyja, ha érdekel keress utána. Na őket bátran merem ajánlani, nekem csak jó tapasztalataim vannak velük és az úgynevezett "oldásaikkal" kapcsolatban.

2020. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ókori egyiptomiaknak "egész hitük a spiritualitásra épült, aminek alap kelléke a reinkarnáció..."

Ezért készítették fe meghalt fáraóikat az örök túlvilági életre:

2020. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!