Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A koronavírusnak is lehet lelke?

A koronavírusnak is lehet lelke?

Figyelt kérdés

Olvastam több keleti nagyon magas szintű spirituális filozófiákban, hogy minden élő organizmusnak van lelke. Előző életében állatok emberek voltak. Azon tűnődtem, hogy ennek az új pusztító koronavírusnak rossz emberek lehetnek a lelkei? Sok karmikus adósságuk van vagy sok gyűlölet van bennünk a társadalom irányt, amit így adnak vissza?


Maga egy vírus lelke gonosz lehet? Hisz tudja hogy embereket fertőzt meg!



2020. febr. 23. 18:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
59%

"De az ember egy integrált egész, azért mert szervekből áll és van is lelkünk érzed"


Most akkor te ember vagy, vagy lélek? Ember vagy, akinek lelke van, vagy lélek vagy, aki ideiglenesen ember? A lélek egy, nincs elkülönülés, csak a fizikai világ szintjén. Minden tárgy, minden növény, állat és ember az egy lélek megnyilvánulása. Nincs te, nincs én, csak az egység van a fizikai világ mögött.

2020. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
38%
Igen, van neki lelke. Büntető lelke van. Az emberiség pontosan azt kapja meg tőle, amit érdemel. Önző, túlszaporodott fajta, telve önfényező, hazug ideológiákkal.
2020. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
78%
Hallod? Neked van IQ-d? És ha igen, akkor mennyi?
2020. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Van lelke...

Hitler lelke van benne újjászületve

2020. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%

#22

öhm, hogy mi?

valljuk be, a világon ennél nagyobb 'büntető lelkületű' járványok voltak, vannak.

És nem kizárt, hogy már jó ideje jelentősen több fertőzöttje, áldozata és gyógyultja van, világszerte. Azaz a járvány lehetséges minden országban, városban jelen van. Közel 2-3 hónap, gyors terjedés stb.


De ez ez önfényezés nem esik le. egy vírus hogy lehet képes erre? fényezni önmagát? (mondjuk a h1n1 az képes rá ...Hi, Ni'! Itt vagyok!) ;)


Én úgy tartom, hogy minden élőlénynek, növényeknek s állatoknak, a legnagyobbtól a legkisebbig, mind rendelkezik lélekkel. S a 'lélek' az egyszerűtől, egyre bonyolultabb 'érettebb' alakot ölt, azaz emberből (szerintem neccesen) reinkarnálódhat állatként, pl kutya...de az emberből, emlősből papucsállatka vagy moszat, esetleg vírus (már ha lélekkel rendelkezőnek vehetjük)...hát az meredek...

2020. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok bekerültél e összeállításba:DD


[link]

2020. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel nem élőlény.
2020. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt vágod hogy a vírus az nem egy élő organizmus hanem egy élettelen.
2020. márc. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
94%

A tisztánlátás végett:

A vélemények eltérnek abban a kérdésben, hogy a vírusok az élet egy formájának, vagy csak élettelen szerves struktúráknak tekintendők-e. Sokszor az élet határán mozgó szerveződésekként írják le őket, mert vannak génjeik, van evolúciójuk természetes kiválasztódás által, és sokszorozni képesek magukat; viszont nincsenek sejtjeik, amit sokan az élet alapegységének tekintenek. Nincs saját anyagcseréjük és minden tekintetben a gazdasejttől függenek, képtelenek azon kívül "szaporodni".


Amúgy meg nincs lelke.

2020. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 fritzmate válasza:
100%
A vírusok nem sejtes szerveződésűek, azaz nem tekinthetőek élő organizmusnak vagy élőlénynek.
2020. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!