Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Öregnek érzem magam 22 évesen,...

Öregnek érzem magam 22 évesen, normális ez?

Figyelt kérdés

Kérdés magáért beszél!



Mint testben, mint lélekben!


Nem viccelek! Öregnek érzem magam, rettenetesen fáradtnak!


22F



2020. márc. 4. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, mennyire normális, de lehetséges, hogy ez egy általános dolog mostanság.

Akár köze lehet a reinkarnációhoz is, de nem feltétlenül.

2020. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de tényleg öregnek érzem magam.
2020. márc. 4. 20:53
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
hát igen ... kezdesz kifutó korban lenni. 24-25 felett tényleg vége. de azért addig még hazsnáld ki!
2020. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Normális. Kérdezz meg alig tizenéves gyerekeket erröl. Az öszinték megmondják, hogy kriptaszökevény vagy. Ez van!
2020. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Talizunk?
2020. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Én is. Mindig is menekültem a korosztályomtól, és maximum csak az idősebbek körében éreztem jól magam. De legjobban akkor, ha egyedül lehettem.

Nem akarok semmit csinálni, csak egész nap ülni egy szobában egyedül. Így érzem a legjobban magam.

2020. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Mihez vagy öreg? A gyerekszerelemhez?
2020. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hiába magyarázom! Úgy érzem megfáradtam.
2020. márc. 5. 07:59
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen normális. 21 felett mindneki ezzel szenved. Azóta más nem öröm a szülinap :D

18 évesen véget ér a fizikai fejlődés, az agy és az értelem még fejlődik 25 éves korig legalább. 18 éves korban megáll a kollagén termelésed, befejezőik a növés, és innen automatikusan kezdődik az öregedés szép lassan.

Én 18 éves koromtól kezdve éreztem,de évről évre rosszabb. Nőknél hamarabb jön, úgy néz ki, a párom 26, és ő tavaly kezdte érezni.

Kérdezd csak meg a korodbelieket, mindenki érzi. Ez az a kor, amikor átmegyünk a felnőttkorba. Megszoktuk hogy gyerekként kezelnek, és amikor először lemagáz egy 16 éves, akkor éled át az első traumát. Innen szépen lassan felfogjuk, hogy mostmár nem tartozunk a tinik közé. Aztán jön a folyamatos hát/izületfájdalom, random rándulások, csak mert hirtelen felkeltél, állandó fáradtság, rosszabb látás-hallás. Kinél hogy. Üdv a klubban.

N/ 24

2020. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

ismerős érzés, lehet depresszió. Beleuntál, beletörődtél a sorsba. A saját korosztályod nem ért meg +- 10-15 év.

Megtörtek s olyan utat jársz ami nem a tied, de nem látod a kiutat...

Nem, nem normális, de biztos sok, hasonló korú érez így.

2020. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!