Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha öregnek érzem...

Normális, ha öregnek érzem magam 25 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak ilyen érzéseim már egészen kiskoromtól, de most, hogy betöltöttem a 25-öt, már rendesen olyan, mintha tényleg átléptem volna egy határvonalat, és már nem vagyok "lány" vagy épp "fiatal nő".

Külsőre persze még nem látszik, ugyanúgy elkérik a személyim, akárhová megyek, a környezetem szerint is maximum 20-nak nézek ki.

Viszont folyton olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy innen már csak lefelé, még egy-két év, és kezdődnek a ráncok meg az első ősz hajszálak, plusz kilók odafigyelés mellett is...

Meg ugye sokaktól hallani, hogy legkésőbb 30 évesen már ideje rövid frizurát vágatni, pláne, ha az ember lánya már férjezett is.

Nagyon szeretem a hajam (hétközépig ér), nem tudom elképzelni, hogy 5 év múlva hirtelen rövid legyen, mert 30 felett úgy illik.

Illetve itt az oldalon is sokat olvasni, 25 felett az ember lánya lehúzhatja a rolót, lassanként akik eddig megfordultak utána, majd inkább elfordulni fognak, ha meglátják.

Emiatt néha már költeni sincs kedvem magamra, se ruhát, se sminket, se semmit nem veszek olyan szívesen, mert már minek.


(Én is tisztában vagyok vele, hogy a hiúság rossz tulajdonság)


2018. dec. 28. 11:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hátközépig
2018. dec. 28. 11:10
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen az élet,öregszünk. :((( Amúgy ja,normális,sajnos én is annak érzem magam.. 23N...
2018. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy nem kell rövid hajat vágatnod,nyugi... Elég ha olyan mellig ér vagy kicsit rövidebb
2018. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Azért lehet hogy te öregnek érzed magad,de a gondolkodásmódod még nagyon gyerekes


30éves kor utan le KELL vágatni a hajat?

25 felett le lehet huzni a rolót??

Jönnek a ráncok??

Neked mi bajod van de komolyan...


Fel kell még nőnöd agyban de nagyon

Pláne hogy ne ennyire a külsőségeken lovagolj meg a nem létező ráncaidon...

2018. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy öreg.


A pasikat illetően, nos a fiatal srácoknak nem vagy jó, mert már nem vagy gimis kiscsaj, de még MILF sem. Te az a "feleség alapanyag" korban vagy, amikor 30-40 éves palik már házasságra keresnek. Mi idősebbek meg szeretőnek!

2018. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Le kell vágatni a hajat 😄😄😄

Èn csak most 34èvesen kezdem öregnek èrezni magam...amùgy cuki kontyot találtam ki nemrèg...De levágni?????

Ne lègy butus.

A környezeted váltja ki ezt belőled?

Èn miòta anyámmal èlek kezdem magam öregnek èrezni...különben meg az a fajta vagyok,aki mindig 18nak èrzi magát lèlekben...

2018. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten én is...



Párom sincs, egy férfi tetszik is meg nem is és valószínűleg ő is ugyanígy érez irántam.

Holott lassan minden férfi foglalt lesz plusz szülnöm kellene. Nem akarok 35-40 között szülni.


Úgy érzem, az egész folyamattal el vagyok késve. Eközben a baráti köröm sorra házasodik és bizony babázik is!



Azt is érzem, hogy elment a fiatalkorom úgy, hogy nem éltem igazán. Nem is a bulikra gondolok. Mozgalmasabb életre, kilépésre a komfortzónámból, ilyesmi.

Úgy éltem, mint egy remete,mint egy túl jó kisgyerek, egyetem alatt már végre valamennyire "éltem", aztán úgy hozta az élet, hogy 45 évesként kellett éljek.

Már most kiégett, kifáradt vagyok és nem éltem igazán.



Akkor...

A 30 év körüli ismerőseim testileg már mind hanyatlanak. Nem bírják már úgy a túrát, a futást, látszik az arcukon is az idősödés...



26/L

2018. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na igen, én is nemrég töltöttem be a 25-öt, de lélekben mégis úgy érzem magam, mint egy lelkes tinédzser. Bulizni akarok még, fesztiválozni és a barátokkal lógni, holott tudom, hogy ez már egyre kevésbé lesz hiteles tőlem, és ez elborzaszt :(

Bár én tudom miért alakult ez nálam így: a valódi tinédzseréveim viszonylag keserűen és magányosan teltek, csak 20 évesen sikerült viszonylag összeszednem magam, és akkor kezdtem el pótolni, az addig kimaradt élményeket. Jelenleg úgy érzem, hogy még nem végeztem :/

2018. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Ez az ára annak az édes életnek, amit a nők 14-től 30 éves korukig élnek... A gyors öregedés...
2018. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az öregnek érzed magad részt megértem. Én is így éreztem magam 25 éves férfiként. Most 30 évesen meg fiatalabbnak érzem magam.


Viszont ezt a rövid haj dolgot nem tudom hova tenni, elég fals világképed van...

2018. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!